Skórzane bransoletki Cocktail'me we fluorescencyjnych kolorach

Mienią się neonowymi kolorami, pobrzękują zawieszkami, zachwycają jakością i starannym wykonaniem - oto pachnące nowością bransoletki o wdzięcznej nazwie Cocktail'me.

Bransoletki, których nie sposób pominąć podczas wiosenno-letnich zakupów, są wykonane z kolorowych pasków różnej szerokości i długości. Grube tworzą oryginalne mankiety , a cienkie możesz owinąć kilka razy wokół ręki. Są mięciutkie w dotyku, ponieważ zostały wykonane z delikatnej skóry, a następnie misternie wykończone . W kolekcji znajdziesz modele z łańcuchem z perełek w złotej nici i z łańcuchem ze złotymi kryształkami. Dzięki nim z pewnością zabłyśniesz.

Cocktail'meCocktail'me mat.prasowe mat.prasowe

W najnowszej kolekcji Cocktail'me zainteresowanie wzbudzają również zawieszki do cienkich bransoletek : klasyczna kłódka, perełka, kobiece kółko z kryształkami i brawurowa czaszka. Szersze bransoletki przykuwają uwagę ze względu na dekoracyjne zapięcie w postaci złotej klamry.

Skórzane ozdoby na nadgarstki to prawdziwy "must have" sezonu. Skutecznie przykuwają wzrok otoczenia dzięki neonowym kolorom i dekoracyjnym zawieszkom. Zajrzyj do  GALERII i wybierz mankiet dla siebie.

kolorykolory kolory Weź udział w konkursie i przyjdź na imprezę Woolite Swap Show!

Bransoletki, których nie sposób pominąć podczas wiosenno-letnich zakupów, są wykonane z kolorowych pasków różnej szerokości i długości. Grube tworzą oryginalne mankiety, a cienkie możesz owinąć kilka razy wokół ręki. Są mięciutkie w dotyku, ponieważ zostały wykonane z delikatnej skóry, a następnie misternie wykończone. W kolekcji znajdziesz modele z łańcuchem z perełek w złotej nici i z łańcuchem ze złotymi kryształkami. Dzięki nim z pewnością zabłyśniesz.

W najnowszej kolekcji Cocktail'me zainteresowanie wzbudzają również zawieszki do cienkich bransoletek: klasyczna kłódka, perełka, kobiece kółko z kryształkami i brawurowa czaszka. Szersze bransoletki przykuwają uwagę ze względu na dekoracyjne zapięcie w postaci złotej klamry.

Skórzane ozdoby na nadgarstki to prawdziwy "must have" sezonu. Skutecznie przykuwają wzrok otoczenia dzięki neonowym kolorom i dekoracyjnym zawieszkom.  Zajrzyj do galerii i wybierz mankiet dla siebie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.