Kolejne nowości w Parfois

Niemal co tydzień do sklepów Parfois wprowadzane są nowe rzeczy. Zobaczmy czy tym razem znalazło się wśród nowości coś interesującego.

Najnowsza mini kolekcja Parfois , Memorizing Tommorow , mogłaby spokojnie być reklamą wiosny. Jasne brąz y, beże , plecione torby i korale powlekane złotawą nitką świetnie wprowadzą nas w bardziej radosny nastrój i pochwycą pierwsze promienie słońca.

Parfois proponuje wiosną duże, pojemne torby , bardzo lubiane przez kobiety kuferki oraz zestawy dużych toreb z kosmetyczką na drobiazgi czy kosmetyki.

Bardzo stylowy będzie miękki, beżowy kapelusik w stylu retro , wraz z dużymi okularami i drobnymi kolczykami z brązowymi klejnocikami pięknie skomponuje się z wiosennym płaszczem. Naszyjnik z pozłacanymi kwiatami wygląda młodzieńczo i delikatnie, podobnie jak łańcuch z rozetkami.

Naszyjnik Parfois, 69,90 zł

W podobnych, jasnych kolorach są naszyjniki, bransoletka i szalik otulający szyję przed jeszcze zdradliwym wiatrem. Dodatek rudawego kolor u w niektórych akcesoriach świetnie ożywia brązy i beże.

Kolekcja chyba bardziej spodoba się kobietom pracującym a nie studentkom, ale poszczególne elementy powinny pasować do każdej fanki ładnych dodatków.

Pokazywane w galerii rzeczy już teraz znajdziecie w sklepach.

Więcej:

Romantyczna biżuteria Accessorize - wiosna 2011

Więcej o: