Buty UGG Australia Hego's Milano - idealne na mrozy

Zobacz niezwykle popularne buty UGG Australia tym razem dostępne w ofercie marki Hego's Milano.

Wszystkie chyba kojarzymy buty UGG Australia . Czy wiesz, że ich początek sięga 1978 roku? Wtedy to australijski surfer Brian Smith pojawił się w Californi i przywiózł ze sobą buty z owczej skóry. Buty te szybko zdobyły popularność pośród Amerykanów, dlatego Smith zdecydował się na założenie własnej firmy o nazwie UGG. Po 2000 roku buty UGG zdobyły popularność na całym świecie, a ludzie wprost zakochali się w ich wygodzie oraz cieple jakie zapewniają.

Tym razem buty UGG pojawiły się także w ofercie marki Hego's Milano . Buty wykonane są z wysokiej jakości wełny UGGpure oraz z owczej skóry. Dzięki temu zapewniają odpowiednią ochronę przed zimnem oraz są niezwykle komfortowe. Sprawiają, że można się w nich zakochać już od pierwszego przymierzenia.

UGG Australia Hego's MilanoUGG Australia Hego's Milano UGG Australia Hego's Milano UGG Australia Hego's Milano

Oprócz tego są także odporne na zabrudzenia i nie przepuszczają wilgoci. Zapewniają także termoizolację dzięki wykorzystaniu podwójnych wkładek. Wszystko to sprawia, że są wprost idealne zarówno na deszczową, jak i mroźną pogodę. Ponadto wyglądają świetnie w niemal każdej zimowej stylizacji. Dopasują się do oversize'owego płaszcza, a także i do sukienki .

UGG Australia nowa kolekcja Hego's MilanoUGG Australia nowa kolekcja Hego's Milano UGG Australia nowa kolekcja Hego's Milano UGG Australia nowa kolekcja Hego's Milano

Dzięki UGG Australia od Hego's Milano nie będziesz już musiała wybierać między modnym wyglądem, a funkcjonalnością. Wy także jesteście fankami UGG Australia? My zdecydowanie tak.

Więcej o: