Jak ubrać się na łyżwy - stylizacje na lodowisko

Zima, to okres świątecznych szaleństw i sportów. Łyżwy, to świetny pomysł na spędzenie popołudnia i spotkanie ze znajomymi w aktywnym stylu. Sprawdź, co proponujemy na wypad na łyżwy,

Zimowe szaleństwa

Łyżwy , to świetna rozrywka, która zwłaszcza zimą posiada ogromny urok. Pomimo ciężkich początków i pierwszych kroków na lodzie, po czasie okazuje się być to dziecinnie proste i sprawia jeszcze więcej radości. Nasz ubiór na taki wypad ma być przede wszystkim komfortowy i wygodny. Nie możemy ubierać na siebie zbyt dużo warstw, ponieważ musimy mieć pełną swobodę ruchu. Wszystko zależy od tego, czy obiekt jest zakryty czy może znajduje się na otwartej powierzchni. Na lodowisko na świeżym powietrzu będziemy musieli ubrać się nieco grubiej, aby zabezpieczyć się przed zimnem i wiatrem.

stylizacje na łyżwystylizacje na łyżwy groszki.pl groszki.pl

W co się ubrać?

Jeśli lodowisko znajduje się pod przykryciem, to wystarczy nam grubszy sweter. Możemy zabezpieczyć się wełnianą czapką z pomponem i rękawiczkami. Spodnie muszą być wykonane z elastycznego materiału. Najlepszym wyborem okażą się spodnie legginsy . Aby wyróżnić się z tłumu, postawna zwariowany wzór lub kolor. Na pewno nie znikniesz w tłumie!

Na sportowe szaleństwa świetnie sprawdzi się również bielizna termoaktywna i termiczna , która dobrze odprowadzi wilgoć oraz ochroni ciało przed zimnem. Na nią możesz spokojnie założyć cienką kurtkę lub sweter.

stylizacje na łyżwystylizacje na łyżwy groszki.pl groszki.pl

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij  TUTAJ

Najlepsze zniżki w sieci -  Kupony.gazeta.pl

Więcej o: