Jeansy - przegląd najciekawszych modeli od American Eagle Outfitters

Zobacz przegląd jeansów od marki American Eagle Outfitters.

Jeansy to ubrania, które chyba nigdy nie wyjdą z mody. Pojawiają się w każdym sezonie, a jedyne co się zmienia, to moda na różne fasony. Ostatnio królowały boyfriendy oraz dzwony i jeansy typu bootcut . A jak jest w tym sezonie? Zobaczymy jeansowe trendy , jakie proponuje American Eagle Outfitters .

W tym sezonie marka stawia na oryginalne washe, interesujące detale i zróżnicowanie stylów. W kolekcji przeważają raczej dopasowane do sylwetki modele, na przykład Extreme Legging i Skinny , o wąskich nogawkach. Miłośniczki komfortu i perfekcyjnego dopasowania z pewnością polubią modele Jegging i Hi-Rise Jegging z wyższym stanem. Nie zabraknie także modnych od wielu sezonów boyfriendów Tomgirl oraz dzwonów, idealnych do boho stylizacji, dostępnych w trzech wariantach: Skinny Kick , Kick Boot oraz Boho Artist .

jeansy od American Eagle Outffitersjeansy od American Eagle Outffiters jeansy od American Eagle Outffiters jeansy od American Eagle Outffiters

Każdy model jeansów American Eagle Outfitters posiada swój niepowtarzalny wzór w postaci przetarć i washów . Tę różnorodność jeansy zawdzięczają specjalnej metodzie produkcji. Zróżnicowanie objawia się także w materiałach wykonanych do stworzenia jeansów. Spodnie AEO Denim X zawierają naturalne włókna gwarantujące miękkość materiału, zaś AEO Denim X4 , z 4-warstwowym stretchem, zapewniają rozciągliwość umożliwiającą ruch nawet o 360 stopni! Z kolei modele z linii AEO Sateen X zaprojektowane zostały ze wzmocnionej stretchem miękkiej, satynowej tkaniny.

jeansy od American Eagle Outffitersjeansy od American Eagle Outffiters jeansy od American Eagle Outffiters jeansy od American Eagle Outffiters

Kolejnym wyróżnikiem jeansów American Eagle Outfitters jest szeroki wybór rozmiarów , które zaczynają się już od 00. Dzięki temu każda kobieta dobierze idealny do swojej sylwetki rozmiar i model. Obecność stretchu sprawia, że jeansy nie stracą swojego fasonu i dzięki temu będą służyły na bardzo długo.

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ

Więcej o: