bizu.MeMe biżuteria, która ma MOC!

Girl power! Szałowo i kobieco. Zobacz propozycje marki bizu.MeMe

Biżuteria bizu.MeMe to minimalistyczne modele, wyrażające emocje, myśli i marzenia. Hasła wygrawerowane na srebrnych blaszkach, o unikatowych kształtach, są niczym mantra, którą im częściej powtarzasz tym większą ma moc!

Energia czerpana prosto z nieba, to bransoletka, chmura z napisem SUPERWOMAN , w połączeniu z delikatnym, srebrnym łańcuszkiem tworzą subtelny talizman dobrej energii. W kolekcji znajdują się również delikatne sznureczki w megamodnych pastelowych kolorach, które przeplatane są ze srebrnym łańcuszkiem, według nas to MUST HAVE na każdą okazję. Kółeczko z napisem "Każdy nowy dzień jest szansą" czy srebrne puzzle z napisem SOULMATE sprawiają, że biżuteria staje się wyjątkowym dodatkiem. W kolekcji nie mogło zabraknąć zabraknąć również magicznych symboli takich jak WISHBONE - kość szczęścia, przyciągająca dobre sytuacje do naszego życia.

Biżuteria bizu.MeMe to srebro najwyższej próby, kamienie szlachetne: labradoryt, akwamaryn, opal z tego właśnie powstaje biżuteria, motywator. MeMe to Twój symbol szczęścia! Taka delikatna, acz mocna w wyrazie bransoletka to idealny dodatek do każdej kreacji.

Partner - materiał

modne delikatne bransoletki

Więcej o: