Przegląd: najmodniejsze szpilki na lato [ALDO, Venezia, Guess, Carinii i wiele innych]

Zapraszamy Cię na przegląd najciekawszych i najpiękniejszych szpilek na lato 2015. Nie masz czasu na bieganie po sklepach? Nic nie szkodzi! Wszystkie znalazłyśmy w sklepach internetowych!

Przedstawiamy przegląd szpilek na lato 2015, które możesz nosić na eleganckie przyjęcia, ale również na spotkania ze znajomymi czy do pracy. Sprawdzą się w zestawieniu z szykowną kreacją, jak również z jeansami lub szortami. Zobacz ponad pięćdziesiąt modeli sandałków, czółenek, peep toe oraz botków na różne okazje!

W tym sezonie szczególnie wyraźny jest trend przejawiający się w łączeniu rozmaitych materiałów, struktur oraz kolorów w obrębie jednej pary butów. Dzięki połączeniu matu i błysku czy struktury wężowej skóry z gładką nawet najprostsze modele stają się ciekawe. Rozmaitość kolorów i materiałów w zestawieniu z prostymi fasonami pozbawionymi zbyt wielu ozdobników to przepis na buty idealne.

Jak co roku w propozycjach obuwia na lato znajdziecie sporo motywów zwierzęcych. Nowością jest natomiast pozbawienie ich typowych kolorów, a pozostawienie jedynie struktury na skórze.

Metaliczne kolory jak srebro czy złoto stały się stałym elementem kolekcji. Nie muszą dominować całego buta. Wystarczą jedynie drobne wstawki, które często przybierają postać geometrycznych kształtów umieszczonych na obcasie lub krawędzi buta.

Nie da się również nie zauważyć nawiązań do stylu retro przejawiających się w wiązaniach na kostce, paskach biegnących przez środek nogi lub zastosowaniu wzoru groszków. Choć piękne, nie są przeznaczone dla każdej z nas, ponieważ bardzo skracają nogi.

A jaki jest Twój ulubiony trend obuwniczy tego lata?

Partner - materiał

GROSZKOWY PRZEGLĄD SZPILEK NA LATO 2015

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.