Victoria Beckham Resort 2016

Klasyka w ultranowoczesnym wydaniu, czyli najnowsza kolekcja od Victorii Beckham

Najwięksi projektanci są aktualnie w szale prezentowania kolekcji resort na 2016 rok. Są to miedzysezonowe sety ubraniowe, które pokazują się w sklepach marek przed wejściem głównej kolekcji. Do tego grona dołączyła również Victoria Beckham .

Trzeba przyznać, że kariera Pani Beckham jako projektantka to naprawdę bardzo udane przebranżowienie się z muzyki na modę. Projektantka doskonale czuje potrzeby kobiet, jej styl jest kobiecy ale nie wyuzdany, łączy elementy nowoczesności z klasyką tworząc kolekcje, które założyła by niejedna Pani.

Jej najnowsza odsłona to propozycja resort na 2016 rok. W kolekcji znajdziemy miedzy innymi charakterystyczne dla projektantki sukienki, które jak zawsze prezentują ciekawe kroje i mimo wykorzystania ciężkich tkanin sprawiają wrażenie lekkich. Nie brakuję też eleganckich spodni i płaszczy. Najbardziej kobiecymi elementami kolekcji są cekinowe płaszcze i żakiety. Idealna propozycja na wieczór.

Styl Victorii Beckham został bardzo szybko doceniony, i wcale mnie to nie dziwi. Doskonale wyczuwa ona trendy, a przy okazji sama je tworzy!. Jeśli więc styl projektantki jest Ci bliski warto zainspirować się jej kolekcjami i szukać podobnych krojów i fasonów po nieco niższych cenach.

Materiały partnerów

Propozycje w stylu Victorii Beckham

Więcej o: