Jakie kolor cienia do powiek pasuje do brązowych oczu?

Masz ciemne brązowe oczy i nie wiesz jak je malować? Szukamy idealnego odcienia cieni do powiek!

Posiadaczki ciemnych, brązowych oczu mogą korzystać z bardzo szerokiego wachlarza kolorów. Na początek określ, czy Twoje oczy mają ciepły czy zimny odcień. Najłatwiej zrobisz to malując całą powiekę srebrnym cieniem. Następnym razem użyj złota . W którym wyglądasz korzystniej? Jeśli w srebrze jesteś zimnym typem kolorystycznym. Panie, którym ładniej jest w złocie reprezentują ciepły typ kolorystyczny. Zawsze bierz to pod uwagę dobierając kolory makijażu. Większość z nich ma zarówno ciepłe jak i zimne odcienie.

Za kolory neutralne, pasujące każdemu uważa się brązy . Na pewno pasują one reprezentantkom ciepłego odcienia brązowych oczu. A co z pozostałymi paniami? Zimną wersją brązu jest gorzka czekolada. Wśród jaśniejszych brązów szukaj takich, które mają coś z szarości lub blisko im do popielatego.

Osoby o brązowych oczach mogą malować się zieleniami, fioletami i granatami . Odważniejsze z Was mogą postawić na fuksję , która ładnie wygląda nie tylko na ustach i pięknie łączy się z fioletem. Makijaż oczu rozświetli jasny róż i złamana biel .

Macie swoje patenty na makijaż brązowych oczu? Czekamy na Wasze komentarze!

Materiały partnerów

zobacz wybrane produkty

Więcej o: