Giorgio Armani Eyewear 2015

Zobacz nową kolekcję okularów Giorgio Armani w nowej kampanii Frames Of Life.

Codziennie nasze oczy chwytają tysiące obrazów. Zapamiętujemy emocje, wrażenia, spostrzeżenia... Ale które nas uderzają naprawdę? Fragmenty codziennego życia, różne i autentyczne dla tych, którzy je przeżywają wszędzie i na każdej szerokości geograficznej. Okruchy życia, chwytające spojrzenia obramowane kultowymi okularami, które podkreślają wyjątkowość i piękno każdego człowieka. Ponieważ piękno znajdziesz w oczach patrzącego.

Nowa kampania Frames of Life opowiada tym razem historię pięciorga bohaterów o różnym pochodzeniu, z różnych kręgów kulturowych i o innych doświadczeniach. To osoby, które codziennie wykonują proste gesty, wyobrażają sobie, śnią, mają nadzieję. Pięć wyjątkowych osób, które "oprawiają" okruchy swojego życia i opowiadają o tym w sposób spontaniczny i autentyczny: Kelly i jej związek z Włochami, Anna, która dorastała pośród lodów Finlandii, Melodie nosząca ze sobą wspomnienia kolorów Martyniki, Maximiliano i jego korzenie pozostałe pośród zapachów ziemi argentyńskiej oraz Maaya i jej orientalny czar Japonii. To dla tych specjalnych osób oraz dla wszystkich, którzy tak jak oni chcą patrzeć na świat nie tylko oczami, ale i sercem oraz duszą, dedykowana jest kolekcja Frames of Life. Ponieważ okulary pomagają uchwycić te wyjątkowe chwile, rozpalające nasze życie. Frames of Life to kolekcja proponująca ekskluzywne modele o kultowych detalach, wykonane z ultralekkich, technologicznie zaawansowanych materiałów, przedstawiające ponadczasowy styl.

Innowacyjna strona internetowa: www.framesoflife.com . Po raz pierwszy w historii, dzięki zastosowaniu technologii Face Tracking, użytkownik nawiguje za pomocą oczu: otwarcie i zamknięcie oczu to kliknięcie myszki. Użytkownik będzie miał możliwość uczestniczenia w kampanii, opowiadając kadry z własnego życia, stając się w ten sposób szóstym bohaterem. Będzie też mógł przeżyć to doświadczenie wraz z przyjaciółmi na osobistym profilu na Facebooku dzięki specjalnemu albumowi Frames of Life. O nowej kampanii Frames of Life opowie prasa, krótki film oraz wywiady z każdym bohaterem.

Modele okularów z tej kolekcji możesz obejrzeć u nas w galerii powyżej. Zapraszamy.

Codziennie nasze oczy chwytają tysiące obrazów. Zapamiętujemy emocje, wrażenia, spostrzeżenia... Ale które nas uderzają naprawdę? Fragmenty codziennego życia, różne i autentyczne dla tych, którzy je przeżywają wszędzie i na każdej szerokości geograficznej. Okruchy życia, chwytające spojrzenia obramowane kultowymi okularami, które podkreślają wyjątkowość i piękno każdego człowieka. Ponieważ piękno znajdziesz w oczach patrzącego. Nowa kampania Frames of Life opowiada tym razem historię pięciorga bohaterów o różnym pochodzeniu, z różnych kręgów kulturowych i o innych doświadczeniach. To osoby, które codziennie wykonują proste gesty, wyobrażają sobie, śnią, mają nadzieję. Pięć wyjątkowych osób, które "oprawiają" okruchy swojego życia i opowiadają o tym w sposób spontaniczny i autentyczny: Kelly i jej związek z Włochami, Anna, która dorastała pośród lodów Finlandii, Melodie nosząca ze sobą wspomnienia kolorów Martyniki, Maximiliano i jego korzenie pozostałe pośród zapachów ziemi argentyńskiej oraz Maaya i jej orientalny czar Japonii. To dla tych specjalnych osób oraz dla wszystkich, którzy tak jak oni chcą patrzeć na świat nie tylko oczami, ale i sercem oraz duszą, dedykowana jest kolekcja Frames of Life. Ponieważ okulary pomagają uchwycić te wyjątkowe chwile, rozpalające nasze życie. Frames of Life to kolekcja proponująca ekskluzywne modele o kultowych detalach, wykonane z ultralekkich, technologicznie zaawansowanych materiałów, przedstawiające ponadczasowy styl. Innowacyjna strona internetowa: www.framesoflife.com. Po raz pierwszy w historii, dzięki zastosowaniu technologii Face Tracking, użytkownik nawiguje za pomocą oczu: otwarcie i zamknięcie oczu to kliknięcie myszki. Użytkownik będzie miał możliwość uczestniczenia w kampanii, opowiadając kadry z własnego życia, stając się w ten sposób szóstym bohaterem. Będzie też mógł przeżyć to doświadczenie wraz z przyjaciółmi na osobistym profilu na Facebooku dzięki specjalnemu albumowi Frames of Life. O nowej kampanii Frames of Life opowie prasa, krótki film oraz wywiady z każdym bohaterem.

.. materiały prasowe Fashion PR materiały prasowe Fashion PR

Materiały partnerów

zobacz wybrane produkty

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.