Nowe obuwie Nike Women's Training

Nowe buty Nike Zoom Fit Agility zaprojektowano z myślą o kobietach ćwiczących na siłowniach, w studiach fitness czy w salach gimnastycznych. Zapewniają maksymalne wybicie i elastyczność podczas treningu.

Firma Nike jest producentem oryginalnych akcesoriów sportowych: obuwia, odzieży, sprzętu i toreb. Jej buty są cenione jako bardzo wygodne i wytrzymałe. W ostatnim czasie marka wprowadziła nowy model butów przeznaczonych do uprawiania sportu na siłowniach czy w salach fitness.

Buty Nike Zoom Fit Agility w trakcie treningu "oddają" energię nacisku. Dzięki specjalnej konstrukcji but może zginać się we wszystkich kierunkach. Cholewka modelu została wykonana z lekkiej siateczki wzmocnionej pianką, dzięki czemu but lepiej oddycha. Uzupełniono go również  o system włókien Flywire, dopasowujących się do stopy w ruchu. Dzięki wszystkim zastosowanym technologiom buty Nike Zoom Fit Agility są szybkie, a ćwiczenie w nich jest bardzo komfortowe.

Nike Zoom Fit Agility to but zaprojektowany na podstawie badań laboratoryjnych - mówi Nicole Mueller, Design Director Nike Women's Training Footwear. - Przeanalizowaliśmy sześć ruchów najczęściej wykonywanych przez kobiety podczas treningu: wypady na nogę, przysiady, odpychanie, przyciąganie, skłony i skręty ciała, otrzymując rozkład sił nacisku na stopę. W efekcie układ poduszek w podeszwie zewnętrznej zapewnia amortyzację i sprężystość.

Zobacz też inne modele butów Nike:

Materiały partnera

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.