"Festival Girl? - festiwalowe propozycje od Top Secret

Świeża, swobodna i niezobowiązująca - najnowsza linia inspirowana modą festiwalową.

Kolekcja "Festival Girl" nawiązuje do klimatu muzyki rockowej z lat 70. To połączenie powrotu do natury z folkowymi detalami. Kroje są luźne, nie krepują ruchów, ale jednocześnie bardzo kobiece.

Kolekcja składa się z cieniowanych dzianin , dżinsu , koronek , lekkich tkanin , ażurowych swetrów oraz spranych dzianin o dżinsowym efekcie. Znajdziecie w niej długie zwiewne sukienki, kombinezony, dzianinowe sukienki wykończone haftem, krótkie topy wiązane z przodu, bluzki z ciekawym efektem spranego dżinsu lub zdobione koronkami w stylu folkowym, ażurowe sweterki oraz krótkie spodenki.

Top SecretTop Secret kolaż groszki.pl kolaż groszki.pl

Wśród kolorystyki przeważają stonowane, naturalne i ciepłe barwy . Całości dopełniają akcenty w postaci błękitu i zielonomorskiego oraz detale w postaci folkowych haftów, bawełnianych koronek, frędzli czy etnicznych nadruków.

Zajrzyjcie do GALERII I sprawdźcie, z jakich ubrań skomponować festiwalowa stylizację.

Kolekcja "Festival Girl" nawiązuje do klimatu muzyki rockowej z lat 70. Jest połączeniem powrotu do natury z folkowymi detalami. Kroje są luźne, nie krepują ruchów, ale jednocześnie bardzo kobiece.

Kolekcja składa się z cieniowanych dzianin, dżinsu, koronek, lekkich tkanin, ażurowych swetrów oraz spranych dzianin o dżinsowym efekcie. Znajdziecie w niej długie zwiewne sukienki,  kombinezony, dzianinowe sukienki wykończone haftem, krótkie topy wiązane z przodu, bluzki z ciekawym efektem spranego dżinsu lub zdobione koronkami w stylu folkowym, ażurowe sweterki oraz krótkie spodenki.

Wśród kolorystyki przeważają stonowane, naturalne i ciepłe barwy. Całość dopełniają akcenty w postaci błękitu i zielonomorskiego oraz detale w postaci folkowych haftów, bawełniane koronek, frędzli czy etnicznych nadruków.

Zajrzyjcie do GALERII I sprawdźcie, z jakich ubrań skomponować festiwalowa stylizację.

źródło: Okazje.info

Więcej o: