Testujemy terapię kontrastami - zabieg, który ujędrnia skórę i wyszczupla ciało

Czy istnieje skuteczny sposób na pozbycie się cellulitu i nadprogramowych centymetrów? Oczywiście niezawodne są zdrowa dieta i aktywność fizyczna. Jednak w walce o jędrne i szczupłe ciało warto sięgnąć po inne, mniej standardowe metody. Jedną z nich są zabiegi z serii Therapy Cool. Przetestowaliśmy jeden z nich - terapię kontrastami. Jakie efekty daje?

Therapy Cool to innowacyjny system medyczny do kriolipolizy i kompleksowej terapii kontrastami , które efektywnie oddziałują na wszystkie funkcje organizmu.

My poddałyśmy się terapii kontrastami, która polega na naprzemiennym poddawaniu ciała zmianom temperatury. Metoda uruchamia tym samym skomplikowane procesy naprawcze w organizmie aktywnie oddziałując na wszystkie jego funkcje.

2 fazy terapii Kontrasty wywołują intensywną pracę organizmu, podczas której spalane są kalorie. W fazie ciepłej następuje intensywne wydalanie toksyn z organizmu . W fazie zimnej organizm potrzebuje większej ilości energii, aby się ogrzać. Do tego celu wykorzystuje krew, która pobiera energię, m.in. z komórek tłuszczowych, co skutkuje spalaniem kalorii i zmniejszeniem ich objętości.

https://www.facebook.com/cosmopolitanklinikahttps://www.facebook.com/cosmopolitanklinika TERAPIA KONTRASTAMI THERAPY COOL TERAPIA KONTRASTAMI THERAPY COOL

NASZA OPINIA:

Przed rozpoczęciem zabiegu przeprowadzony został dokładny wywiad, podczas którego pytano mnie o przebyte choroby, dolegliwości, a nawet alergie. To ważne bo mimo, że terapia kontrastami jest nieinwazyjna to działanie naprzemiennie bardzo wysokiej i niskiej temperatury funduje naszym naczyniom krwionośnym niezłą gimnastykę. Przed rozpoczęciem terapii nasze ciało zostaje owinięte specjalnym kombinezonem wypełnionym wodą, która podczas zabiegu zmienia swoją temperaturę. Zabieg trwa ponad 50 min - jest bardzo przyjemny i relaksujący. Co naturalne w czasie terapii bardzo się pocimy, więc po zakończeniu zabiegu niezbędny jest prysznic.

Jakie efekty daje zabieg? Ciało właściwie natychmiast po pierwszej wizycie jest gładkie i bardziej jędrne- to zapewne następstwo pozbycia się nadmiaru zalegającej w naszym organizmie wody. Cellulit całkowicie nie zniknął, jednak po kilku zabiegach wyraźnie się zmniejszył. Ciało stało się bardziej smukłe, a mi ubyło kilka centymetrów z newralgicznych części ciała. Zabieg polecany jest też osobom, które mają problemy ze skurczami mięśni oraz bólami karku i pleców - jest bardzo odprężający i co ważne uśmierza ból. Warto spróbować!

OCENA: 4,5/5

Cena: 800 zł (pakiet 4 zabiegów)

Gdzie wykonać zabieg?

Klinika Medycyny Estetycznej Cosmopolitan ul. Franciszkańska 14 lok 10, 00- 202 Warszawa

Więcej o: