Keratynowa linia do włosów Delia Cosmetics

Delia Cosmetics przygotowała pełną linię pielęgnacyjną Cameleo BB opartą o keratynę. To jeden z głównych, naturalnych składników, budujących strukturę włosa. W skłac linii wchodzą szampon i odżywka keratynowa do codziennego stosowania, płynna keratyna w spray'u i regenerująca maska keratynowa oraz rekonstruujący jedwab do włosów.

Głównym składnikiem linii pielęgnacyjnej Cameleo BB marki Delia Cosmetics jest keratyna. Dzięki temu produkty zapewniają kompleksowa pielęgnację nawet mocno zniszczonych słońcem oraz słoną i chlorowaną wodą włosów.

Cameleo Delia Cosmetics - Szampon do włosów ekstremalnie zniszczonych , uszkodzonych, po intensywnych zabiegach fryzjerskich. Dzięki biomimetycznej keratynie Keramimic 2.0? szampon pomaga zregenerować zniszczone włosy, wnikając bezpośrednio w najbardziej uszkodzone miejsca i kompleksowo odbudowując ich strukturę.

Cena: 15 zł

Cameleo Delia Cosmetics - Ekspresowa odżywka do włosów ekstremalnie zniszczonych , uszkodzonych, po intensywnych zabiegach fryzjerskich. Odżywka o pielęgnacyjnej formule o łagodnym działaniu na włosy i skórę głowy. Dzięki zawartości aktywnej keratyny Keramimic 2.0? szybko odbudowuje uszkodzenia struktury włosów, dogłębnie je regenerując i wzmacniając ich warstwę ochronną.

Cena: 13 zł

Cameleo Delia Cosmetics - Płynna Keratyna. Kosmetyk do pielęgnacji zniszczonych włosów, który pozwala zrekonstruować najbardziej zniszczone części włosa i odtworzyć naturalny skład jego powierzchni. Płynna keratyna o właściwościach silnie regenerujących typu "włos w płynie" przeznaczona jest szczególnie do pielęgnacji włosów uszkodzonych i osłabionych farbowaniem, trwałą i innymi zabiegami fryzjerskimi.

Cena: 16 zł

Cameleo Delia Cosmetics - Maska Keratynowa. Kosmetyk, który pozwala zrekonstruować najbardziej zniszczone włosy i odbudować ich naturalny skład. Silnie regenerująca, nawilżająca i wygładzająca maska przeznaczona jest do pielęgnacji włosów uszkodzonych i osłabionych farbowaniem, trwałą lub innymi zabiegami. Zawarty w serum składnik kondycjonujący Sofil zapewnia idealną gładkość i połysk.

Cena: 16 zł

Cameleo Delia Cosmetics - Jedwab do włosów. Jedwab to idealny kosmetyk do intensywnej regeneracji włosów słabych i zniszczonych. Zawiera olej arganowy, który odżywia i nawilża włosy oraz wzmacnia ich strukturę. Zapobiega procesowi starzenia się włosów, dzięki czemu odzyskują one swój naturalny blask bez efektu obciążenia. Chroni delikatną strukturę włosa przed wysokimi temperaturami i przeciwdziała rozdwajaniu się koncówek. Ułatwia modelowanie fryzury. Przy regularnym stosowaniu włosy stają się elastyczne, mocniejsze i bardziej lśniące.

Cena: 10,50 zł

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.