Słowiańskie piękno: kremy inspirowane bogactwem polskiej natury

Nowa seria żeli-kremów Słowiańskie piękno od Świt Pharma inspirowane są bogactwem polskiej natury. Proteiny mleka, ekstrakt z bursztynu, olej lniany, proteiny pszenicy i owsa - takie między innymi naturalne składniki ukrywają się w każdym z kremów, przeznaczonych do codziennej pielęgnacji twarzy kobiet w wieku 25+, 35+ i 45+.

Kremy Słowiańskie piękno od Świt Pharma to linia produktów rozświetlających dla każdego rodzaju cery.

Słowiańskie piękno krem-żel do twarzy rozświetlający 25+

Zawiera 5 minerałów, proteiny owsa, ekstrakt z jabłka oraz olej lniany. Przeznaczony jest dla kobiet od 25 roku życia. Świetnie się sprawa do każdego rodzaju cery. Do stosowania na dzień i na noc. Krem kompleksowo nawilża, błyskawicznie się wchłania i wzmacnia elastyczność skóry.

Słowiańskie piękno krem-żel do twarzy rozświetlający 35+

Zawiera składniki aktywne: kompleks nawilżający 24h, proteiny mleka, ekstrakt z miodu oraz olej lniany. Przeznaczony jest dla kobiet od 35 roku życia. Świetnie się sprawdza w przypadku cery wymagającej regeneracji. Krem kompleksowo nawilża, błyskawicznie się wchłania, ujędrnia oraz wygładza skórę.

Słowiańskie piękno krem-żel do twarzy przeciwzmarszczkowy 45+

Zawiera składniki aktywne: tripeptyd przeciwzmarszczkowy, proteiny pszenicy, ekstrakt z bursztynu oraz olej lniany. Przeznaczony jest dla kobiet od 45 roku życia . Sprawdza się w przypadku skóry wymagającej intensywnej pielęgnacji przeciwzmarszczkowej. Krem wzmacnia, odżywia, ujędrnia, odbudowuje oraz poprawia i wzmacnia elastyczność cery.

Słowiańskim folklorem inspirowane są również opakowania kremów. Po zdjęciu górnej części kartoniku, oczom ukazuje się piękna rozeta, z motywem tradycyjnej ludowej chusty, na której umieszczony jest słoiczek z kremem.

Kremy można kupić na www.sklepludowy.pl

Więcej o:
Copyright © Agora SA