Suche szampony Batiste

Marka suchych szamponów Batiste rozpoczęła współpracę z siecią prestiżowych perfumerii Marionnaud. To pierwsze sklepy stacjonarne w Polsce, w których można zakupić Batiste

Batiste największą popularnością cieszy się w Wielkiej Brytanii, skąd pochodzi marka. Polki dopiero niedawno poznały zalety suchych szamponów. Większość tego typów produktów stanowi tylko jeden z elementów oferty firm kosmetycznych.

Batiste to marka wyspecjalizowana w produkcji suchych szamponów, dzięki czemu gama produktów jest niezwykle szeroka. Batiste oferuje szampony w różnych wersjach zapachowych, np. kokosowy Tropical, kwiatowy Blush, wiśniowy Cherry czy sandałowo-piżmowy Lace.

Dodatkowo marka proponuje szampony dostosowane do koloru włosów: dla blondynek, szatynek, brunetek i - ostatnia nowość - dla rudowłosych. Wyjątkową propozycją jest Batiste XXL z dodatkiem lakieru, który oprócz odświeżenia zapewnia widocznie większą objętość fryzury.

Szampony tej marki dostępne są w dwóch pojemnościach - 200 ml oraz w wersji mini - 50 ml. Specjalnie dla Marionnaud na polski rynek został wprowadzony Batiste Paisley, które będzie dostępny tylko w tych perfumeriach. Piękny owocowo-kwiatowy zapach Paisley znajdzie z pewnością swoje fanki. Zwłaszcza, że tak jak każdy szampon Batiste nie tylko odświeża włosy, lecz także zapewnia im uniesienie u nasady oraz ułatwia stylizację.

Więcej o:
Copyright © Agora SA