FurniCouture Shop - niezwykły sklep

Jeśli jeszcze nie znacie FurniCouture Shop, a lubicie kupować kobiece gadżety, zajrzyjcie na ich stronę internetową lub odwiedźcie sklep w realu.

Dawno szukałyśmy sklepu, który posiadałby w swojej ofercie przysłowiowe 'mydło i powidło', który kusiłby niezwykłymi przedmiotami, pozwalał w jednym miejscu kupić torebkę, kosmetyki i toaletkę, a wszystko w słodkim klimacie vintage .

Ten kobiecy sklep powstał dzięki Anicie Król, która jak widać po wystroju miejsca i asortymencie, jest fanką buduarowych klimatów i retro .

W jednym miejscu na Mokotowskiej w Warszawie (wszystko można kupić także przez internet) zebrała przedmioty piękne i funkcjonalne - kosmetyki, biżuterię, torebki, pudełka, akcesoria domowe i kuchenne , meble i inne drobiazgi.

Zaczęło się od renowacji mebli, i to drugie oblicze FurniCouture Shop , które sprzedaje meble, odświeża je i wypożycza na specjalne okazje. Do nich dołączyły świece i inne przedmioty, które uczynią wnętrza bardziej przyjaznymi i które pobudzają zmysły . Bo jak inaczej określić kokosowe masła do ciała, czy pachnące malinami babeczki kąpielowe, które wyglądają jak całkiem jadalne muffinki.

Przyjemniej stroić się przy takim lusterku, 219,90 zł

Dzięki rzeczom znalezionym w tym sklepie, nawet dość przyziemne czynności jak pieczenie czy zmywanie, mogą stać się odrobinę mniej uciążliwe. Fartuch kuchenny w wisienki czy rękawice gumowe, stylizowane na te używane w serialu "Gotowe na wszystko" to świetny prezent dla samej siebie .

Kobiety, które na co dzień tęsknią za klimatem buduaru z czasów Marii Antoniny, będą zachwycone małymi puzderkami na biżuterię , toaletkami, zdobionymi lusterkami czy pięknymi pojemnikami na perfumy z pompką.

Pozostawiamy was w zachwycie nad ofertą sklepu - wybrane przez nas przedmioty obejrzyjcie W GALERII .

FurniCouture Shop

ul. Mokotowska 5/11 , czynne pon-ptk, godz. 10-18

Więcej:

Teskoblogstore - dla miejskich indywidualistek

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.