Karl Lagerfeld ponownie dla Diet Coke

Picie Coca Coli z designerskiej butelki to prawdziwa przyjemność. Szczególnie, jeśli zaprojektował ją sam Karl Lagerfeld!

Człowiek maszyna. Istota o nadludzkich chyba możliwościach i talentach. Rysuje, projektuje, szyje, robi zdjęcia, zna się na muzyce, sztuce i literaturze. Wydaje się, że doba Karla Lagerfelda zrobiona jest z super elastycznej gumy.

Dowodem na to jest kolejna współpraca artysty z marką Diet Coke . W zeszłym roku Karl po raz pierwszy zaprojektował butelki do dietetycznej Coca Coli i z wrodzoną sobie skromnością umieścił na nich swoją podobiznę. Nie dziwi nas, że marka właśnie tego projektanta zaprosiła do współpracy - w końcu to on swego czasu drastycznie odchudził się zrzucając 30 kilogramów, on także otwarcie przyznaje się do tego, że brzydzi się otyłością.

Tej wiosny do sklepów trafi kolejna limitowana edycja butelek jego autorstwa. Butelki wyprodukowano w trzech wzorach, nawiązujących do stylu ikonicznych postaci Coca Coli, Bernadette, Eleanor i Irene. Są to groszki, gwiazdki oraz paski.

Karl zrobił także sesję zdjęciową, która będzie reklamowała to wydarzenie. Po raz kolejny zaprosił do niej Coco Rocha , której towarzyszą Heidi Mount i Jeneil Williams. Na razie zdjęć nie ujawniono.

Butelki trafią do sklepów w czerwcu tego roku , w specjalnym opakowaniu także zaprojektowanym przez Karla.

Niestety, napoje z tej serii nie będą dostępne w polskich sklepach.

Więcej:

Revlon - pachnące lakiery do paznokci

Więcej o: