Sklep internetowy Otto

Esprit, s.Oliver, Triumph, Geox Adidas, Puma, Mustang, Levi's, Wrangler, Tom Tailor, Calvin Klein, QuickSilver, Jack Wolfskin, Billabong, Hello Kitty, Laura Scott, Unlimited, Jette Joop i wiele innych marek - w sklepie internetowym Otto.

Otto kojarzy nam się z katalogami wysyłkowymi, które za czasów naszego dzieciństwa lądowały w skrzynkach pocztowych. Czasy się jednam zmieniły, a Otto, jeden z najbardziej znanych w Niemczech sklepów, zamienił się tymczasem w dobrze prosperujący sklep internetowy , który posiada także swoją polską wersję.

Na niemieckim rynku sklep internetowy Otto jest liderem - kluczem do sukcesu okazał się bogaty wachlarz marek dostępnych w jednym miejscu .

Mamy ponad 12 000 produktów 245 światowych marek - mówi Marco Kuester, przedstawiciel firmy OTTO.

Są wśród nich: Esprit, s.Oliver, Triumph, Geox Adidas, Puma, Mustang, Levi's, Wrangler, Tom Tailor, Calvin Klein, QuickSilver, Jack Wolfskin, Billabong, Hello Kitty, Laura Scott, Unlimited, Jette Joop . W ofercie oprócz sukienek, bluzek, T-shirtów, topów, spódnic, sukienek, spodni i szortów, dostępne jest także obuwie, dodatki oraz bielizna.

Sklep internetowy Otto

Warto zaglądać na stronę systematycznie, bo sklep co jakiś czas wprowadza nowe marki . Ostatnio pojawiła się elegancka bielizna znanej na całym świecie firmy Marie Claire .

Rynek internetowych sklepów stale rośnie, w tej chwili ponad 20 mln ludzi korzysta z możliwości zakupów online . Jedną z rzeczy, która hamuje jeszcze szybszy jego wzrost jest kłopot z dobraniem rozmiarów, bo każda marka stosuje inną rozmiarówkę. Otto poradził sobie w ten sposób, że zainstalował na swojej stronie kalkulator rozmiarów , który bezbłędnie pomaga w obliczeniu rozmiaru. Wystarczy się zmierzyć, a wynik w centymetrach wpisać do tabeli, która przeliczy podane dane na konkretny rozmiar.

Koszty wysyłki to 12,50 zł . Przy dostawie za pobraniem, niezależnie od wartości zamówienia, doliczana jest niewielka opłata w wysokości 4 zł. Jeśli wartość zamówienia przekroczy 300 zł, dostawa do klienta jest bezpłatna.

Sklep internetowy Otto :

Więcej:

Przejściowe obuwie Sweet & DeadlyShoes

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.