Wiosenna kolekcja Kazar - zwiastun

Szybki przegląd wiosennych nowości obuwia damskiego Kazar. Śnieg na ulicach wcale nie stopniał - ale już teraz możemy planować zakupy na kolejny sezon.

Nic to, że każdej z nas wydaje się dziś, że wiosna nie nadejdzie nigdy, ani się obejrzymy a śniegi stopnieją i wysokie obcasy wrócą do łask. W lutym do sklepów trafią nowe, wiosenne kolekcja - zanim zobaczycie je na żywo damy wam przedsmak tego, co przygotował dla Was Kazar na wiosnę 2011 .

Kazar znany jest z upodobania do bardzo wysokich obcasów. Świetnie wyprofilowane buty Kazar pomimo 12-centymetrowych czasem szpilek, naprawdę nie męczą stóp jak inne buty o podobnej wysokości.

Do tego odznaczają się wysoką jakością wykonania, dbałością o detale i ułożenie stopy. W nowej kolekcji znajdziemy głównie obcasy na cienkiej szpilce , z podeszwą na platformie - od delikatnej po niemal 2-centymetrową. Sporo jest modeli typu 'open-toe' oraz kilka takich z paseczkiem na pięcie. Buty ozdobione są kokardkami , mają lakierowane aplikacje czy wstawki z kratki. Niektóre urozmaicone są zwierzęcymi wzorami, przeszyciami i ozdobnymi przypinkami.

Kazar, kolekcja wiosna 2011Kazar, kolekcja wiosna 2011 Kazar, materiały prasowe

Wiosenna kolekcja Kazar, 2011

Cieszy nas upodobanie Kazara do czerwieni , tej pod podeszwą i tej lakierowanej, która zdobi but na wierzchu.

Dla wielbicielek niższych obcasów Kazar przygotował czółenka z wyciętymi palcami na niewielkim saneczkowym obcasie. Znajdziemy też dalej modne baleriny nude z kwiatkiem oraz delikatne modele ażurowe.

Jesteśmy pewne, że każda z nas znajdzie tu swój ulubiony typ, którego wiosną poszuka w sklepie.

Więcej:

Karnawałowa kolekcja Kazar

Więcej o: