czerwien

 • Zostań gwiazdą wieczoru w czerwieni - odkryj potęgę tego koloru

  Zostań gwiazdą wieczoru w czerwieni - odkryj potęgę tego koloru

  Czerwony kolor zdecydowanie zwraca na siebie uwagę, jeśli go wybierzesz, na pewno zostaniesz zauważona. Modne sukienki w tym kolorze, wykorzystane w karnawałowych stylizacjach sprawdzą się śpiewająco. Zobacz, jakie stylizacje przygotowałam.

  Julita Buczek
 • Czerwień wczoraj i dziś: najmodniejsze odcienie i odrobina historii

  Czerwień wczoraj i dziś: najmodniejsze odcienie i odrobina historii

  "Aurora red" to najmodniejszy według Instytutu Pantone odcień czerwieni w aktualnym sezonie jesienno-zimowym. Projektanci podkręcają nim swoje kolekcje, nadając im ciepłego i mocnego charakteru. Jak dziś nosimy czerwień, a jak prezentuje się ona w modowym archiwum?

  Kasia Żechowicz
 • Wszystkie odcienie czerwieni- zobacz gotowe stylizacje w tym kolorze

  Wszystkie odcienie czerwieni- zobacz gotowe stylizacje w tym kolorze

  Czerwień to nie tylko najmodniejszy w tym sezonie kolor, ale również jest barwa, w której kobiety wyglądają naprawdę świetnie. Moda na wszystkie odcienie tego koloru cały czas jest aktualna. Warto na niego postawić i połączyć z najmodniejszymi ubraniami sezonu! Koniecznie zobacz gotowe stylizacje.

  Julita Buczek
 • Odważne połączenia kolorystyczne w stylizacjach na jesień
 • Pięć najmodniejszych kolorów tej jesieni - odkryj ciekawe modele ubrań i dodatków
 • Fokus na modę: czerwona spódnica na różne okazje

  Fokus na modę: czerwona spódnica na różne okazje

  Czerwień jest idealnym kolorem na nadchodzącą jesień! Wielu projektantów na swoich pokazach prezentuje nam swoje najnowsze projekty z użyciem tego koloru. Spódnica w kolorze czerwonym będzie idealnym elementem, który uzupełnia całą stylizację.

  Julita Buczek
 • Trójkolorowe połączenia - ponadczasowe stylizacje

  Trójkolorowe połączenia - ponadczasowe stylizacje

  Są takie zestawienia kolorystyczne, które sprawdzają się w stylizacjach za każdym razem, niezależnie od tego, co modne w danym czasie czy od pory roku. Dzisiaj prezentujemy dla Was trzy gotowe zestawy, które stanowią klasykę ubioru.

  Magdalena Ławreniuk
 • Czerwień jesienią? - zobacz jak to robią gwiazdy

  Czerwień jesienią? - zobacz jak to robią gwiazdy

  Kolor czerwony jest bardzo wyrazisty, świetnie wygląda połączony z innymi barwami, ponieważ pasuje praktycznie do każdego koloru. Zainspiruj się gotowymi stylizacjami, które na pewno z chęcią założysz jesienią.

  Julita Buczek
 • Czerwony total look na lato

  Czerwony total look na lato

  Szukasz ciekawego zestawu na lato? Postaw na modną stylizację złożoną z czerwonych ubrań i dodatków, przyciągaj wzrok niezwykłymi odcieniami tego koloru.

  Magdalena Ławreniuk
 • Stylowe połączenia - czerwień i czerń

  Stylowe połączenia - czerwień i czerń

  Zawsze chcemy wyglądać modnie i dobrze czuć się w tym, co mamy na sobie. Czasami nie jesteśmy pewne czy wybrane przez nas ubrania pasują do siebie kolorystycznie. Dzisiaj przygotowałyśmy dla Was zestawienie ubrań w odcieniach czerni i czerwieni.

  Magdalena Ławreniuk
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.