FemmiShu - buty w naprawdę małych rozmiarach

Nosicielki małych rozmiarów obuwia - znalazłyśmy dla Was atrakcyjne miejsce w sieci!

Butik FemmiShu może nie ma atrakcyjnej oprawy wizualnej, nie robi też niesamowitych kampanii reklamowych, ani nie wiesza bilbordów ze zdjęciami jak z Vogue'a. Ma za to coś, co dla Was najcenniejsze - ofertę butów w rozmiarach od 33 do 35 .

Buty w małych rozmiarach - od 33 do 3. w FemmiShuButy w małych rozmiarach - od 33 do 3. w FemmiShu Femmishu.pl

Skąd wziął się pomysł na sklep tego rodzaju? Oczywiście z kobiecych potrzeb - Olga (nosząca rozmiar 34) i Joanna (rozmiar 35) same miały problem ze znalezieniem wymarzonych maleńkich szpilek i modnych sandałów. Każde zakupy były dla nich wielkim wyzwaniem, częściej zwieńczonym rozczarowaniem niż satysfakcją. Na stronie butiku zwierzają się:

Spędzałyśmy długie godziny na poszukiwaniach kobiecych bucików w małych rozmiarach - aż za często odbywałyśmy wyprawy po kobiece szpilki, które kończyły się zawsze podobnie - wracałyśmy z pustymi rękami, albo kolejną parą tenisówek kupionych w dziale dziecięcym.'

Żeby w reakcji na rozgoryczenie nie siedzieć z założonymi rękoma, dziewczyny postanowiły na rynkową niszę zareagować dynamicznie. Tak powstał butik FemmiShu . W galerii prezentujemy kilkanaście skórzanych modeli z oferty - zobaczcie koniecznie. Uwaga - z okazji Dnia Kobiet sklep wprowadził promocję - jeśli dziś (8 marca) zrobicie zakupy za ponad 350 zł, otrzymacie rabat w wysokości 50 zł .

Musicie to zobaczyć:

Fumo - warszawski butik, europejskie klimaty

Więcej o: