Vivienne Tam ponownie dla HP

Japońskie ornamenty zastąpione przez motyle

Vivienne Tam znów zaprojektowała cacko dla komputerowego giganta. Tym razem do modnej kolekcji 210 dołącza złoty model HP Mini , który już we wrześniu miał swoją premierę na wybiegu. Został zaprezentowany razem z wiosenno-letnią kolekcją projektantki.

EAST NEWS/MCMULLAN CO/SIPA

Tym z Was, które nie pamiętają poprzedniego laptopa - przypominamy, jak wyglądał:

EAST NEWS/MCMULLAN CO/SIPA

Wtedy podziwiałyśmy go za wyszukane wzornictwo i rozmiar przypominający raczej torebkę niż komputer. Dość ograniczone możliwości techniczne pozwalały odbierać pocztę, przeglądać strony internetowe i prowadzić rozmowy wideo. Wtedy model od Vivienne kosztował 700 dolarów. Dziś zmieniła się nie tylko cena, ale też wygląd.

HP Mini 210 od Vivienne TamHP Mini 210 od Vivienne Tam hp.com

Nowy HP z designem spod ręki projektantki ma inny wzór. Na złotej powierzchni znalazły swoje miejsce kolorowe motyle czyli maksimum wiosny zinterpretowanej wprost i w sposób ładny, choć dość banalny. Laptop jest lekki, cieniutki i wyposażono go w 3-calową baterię oraz system audio Dr. Dre. Posiada też wbudowaną kamerę, która jednym naciśnięciem guzika zmienia się w lusterko.

HP Mini 210 od Vivienne TamHP Mini 210 od Vivienne Tam hp.com

Od 19 marca będzie można wejść w posiadanie nowego HP Mini 210 za niecałe 600 dolarów (ok. 1710 zł ). Właśnie ruszyły rezerwacje i przedsprzedaż - warto więc zapytać w punktach oferujących sprzęt HP o jej dokładny harmonogram i warunki.

HP Mini 210 od Vivienne TamHP Mini 210 od Vivienne Tam hp.com

Więcej o:
Copyright © Agora SA