Marka Bobbi Brown już w Polsce!

Popularne, pożądane, pozostające w pełnej harmonii z naturalną kobiecością. Kosmetyki Bobbi Brown nareszcie są na naszym rynku! Zakupy zrobisz w perfumeriach Douglas w Galerii Mokotów i Złotych Tarasach, a od 9 grudnia w poznańskim Starym Browarze.

Czym jest Bobbi Brown ? Firmą wypuszczającą na rynek świetnej jakości produkty, ale też, a może przede wszystkim, ideą głoszącą, że makijaż idealny to we właściwy sposób podkreślona naturalność. Zdecydowanie lepiej jest jednak zapytać o to, kim jest Bobbi Brown.

W 1991 roku dzięki wprowadzeniu na rynek linii pomadek pozwoliła światu poznać swoją filozofię:

Kobiety chcą pozostać sobą; jedynie wyglądać przy tym piękniej i czuć się bardziej pewne siebie.'

Premierowa seria kosmetyków, której debiut miał miejsce w Bergdorf Goodman składała się jedynie z 10 pomadek opartych na kolorze brązowym, jednak mieszając je można było uzyskać nieograniczoną ilość odcieni . Dzięki temu, linia zyskała wielu zwolenników, początkowo wśród specjalistów od urody i mody, a następnie wśród zwykłych kobiet. Właśnie wtedy kariera Bobbi Brown zaczęła nabierać tempa. Obecnie, kosmetyki dostępne są w Ameryce Północnej, Europie, Azji i Afryce. I nadal idea ich wykorzystywania pozostała niezmienna. Podkłady, korektory, oraz pudry stanowią dopełnienie dla skóry i sprawiają, że wygląda ona naturalnie. Gama odcieni do oczu, policzków i ust zawiera zarówno subtelne, jak i intensywne barwy, a akcesoria do makijażu są złotym środkiem łączącym w sobie funkcję i formę.

Teraz kosmetyki są już dostępne w Polsce, warto poszerzyć swoją wiedzę o BB.

Oto 5 rzeczy , które powinnaś wiedzieć o Bobbi Brown :

* Założycielka marki mawia: 'Kiedy kobieta przychodzi na stoisko Bobbi Brown otrzymuje nie tylko makijaż, ale przede wszystkim lekcję makijażu. Oferujemy kobietom wiedzę i produkty, dzięki którym będą wyglądać i czuć się wspaniale'. Dlatego przy zakupie kosmetyków możesz liczyć na dawkę edukacji, instruktaż i prezentację metod , którymi możesz się posługiwać w makijażu Bobbi Brown.

* Do każdej lekcji makijażu Bobbi Brown dołączana jest osobista Karta Wizażu (Face Chart), która pomaga kobiecie odtworzyć taki sam makijaż w domu.

* Wszystkie korektory, podkłady i pudry Bobbi Brown występują w lekko żółtawych, zbliżonych do tonacji skór kolorach, które wyglądają naturalnie na każdym rodzaju karnacji .

* Pędzelki i akcesoria w ofercie Bobbi Brown są jak najbardziej profesjonalne - to właśnie one są używane przez samą Bobbi podczas pokazów mody oraz sesji zdjęciowych.

* Bobbi Brown i jej wizażyści tworzą makijaże na wybiegi u takich projektantów jak Badgley Mischka, Thakoon, Tory Burch, Rachel Roy, Sass&Bide oraz Mathew Williamson.

premiera Bobbi Brown - materiały prasowe

Wejściu marki na polski rynek towarzyszyła premierowa impreza, której gościem specjalnym był Eduardo Ferreira, dyrektor artystyczny i główny wizażysta marki. Swoje doświadczenie zdobyte podczas Fashion Week'ów spektakularnie zaprezentował przed publicznością, wśród której zasiadło wiele gwiazd.

Zobacz, kto pojawił się na premierze Bobbi Brown

Więcej o: