Anja Rubik w jesiennej kolekcji Quazi

Quazi przygotowało dla świata polskiej mody sensacyjne posunięcie. Anja Rubik została nie tylko muzą i modelką jesiennej kampanii marki, ale także projektantką kolekcji!

I choć Groszki są przekonane, że w tym autorskim projekcie maczał palce marketing firmy, to unikalny charakter linii i świeży powiew trendów ze światowych wybiegów, które Anji nie są obce, da się zauważyć na pierwszy rzut oka.

Po pierwsze - co kryje się za marką, której sklepy znajdziemy w galeriach handlowych w ponad 20 polskich miastach? Quazi to sieć sklepów z włoskim, ekskluzywnym obuwiem. Na rynek Polski wprowadzona została przez firmę NG2, posiadającą również CCC i Boti. Quazi to mające znamiona ekskluzywności obuwie skórzane i wysokiej jakości torebki.

A jaka jest sama kolekcja? Rockowa, trochę niegrzeczna ale z elementami arystokratycznego szyku rodem z Wielkiej Brytanii. Warto zwrócić uwagę na to, że na jednym ze zdjęć na marynarce pojawia się parafraza jednego z najbardziej rewolucyjnych punkowych haseł. W wersji Quazi brzmi 'God Save The Quazi'. Ćwieki, frędzle i królująca czerń podkreślają klimat linii. Materiały to przede wszystkim skóra i zamsz wyposażone w mocne, graficzne elementy geometryczne - przeszycia, aplikacje, zamki. Kolekcja została przygotowana dla kobiety, która lubi bawić się modą, potrafi odważnie komponować swój strój, jest seksowna i szykowna, a przede wszystkim czuje się dobrze w tym, co na siebie zakłada.

W modelach butów typu botki dominują koturny, zaś w kozakach płaskie obcasy, co sprawia, że kolekcja jest nie tylko piękna, ale także wygodna dla kobiet ceniących na co dzień swobodę w wyrażaniu siebie.

'Głównym celem, który mi przyświecał w pracach nad tym projektem było stworzenie kolekcji butów i torebek, które sama chętnie bym kupiła i nosiła' - powiedziała Anja Rubik.

Modelka osobiście zaangażowała się także w prace nad współtworzeniem kampanii reklamowej kolekcji. W celu wykonania jak najlepszego materiału fotograficznego zaangażowano do prac kreatywnych sprawdzony zespół z fotografem Arturem Wesołowskim, stylistą Markiem Adamskim na czele.

Obejrzyj galerię - znajdziesz w niej również ceny!

Czytaj opinię Luli!

Jesienna kolekcja Modesta

Dodatki w najnowszej kolekcji Mango

Czytaj w Znam.to: Ładny i wygodny balkonik na co dzień

Więcej o: