EYESTUDIO od Maybelline New York

Maybelline prezentuje najnowszą gamę cieni do powiek EYESTUDIO, dzięki której staniesz się prawdziwą artystką makijażu!

Nowe zestawy cieni do powiek to coś dla tych, którzy lubią bawić się modą. EYESTUDIO prezentuje wibrujący, nasycony kolor dający intrygujący wygląd - zgodnie z najnowszymi trendami.

EYESTUDIO oferuje szeroki wachlarz odcieni - od głębokich matowych , aż do najbardziej rozjaśniających i metalicznych . Są one nasycone barwnikami i zawierają nawet do 60% pigmentów perłowych . Tak bogata formuła to efekt technologii jet-mill , która pozwala uzyskać wyjątkowo drobne cząsteczki pigmentu . To właśnie dzięki temu kolor jest tak intensywny , idealnie gładko pokrywa powiekę i nie ściera się , jednocześnie zapewniając uczucie komfortu. A ty promieniejesz blaskiem barwników i pereł.

MaybellineMaybelline Fot. Maybelline

Maybelline New York oferuje 3 wyrafinowane gamy kolorystyczne , dzięki którym wykreujesz swój nowy wizerunek: Wibrujący Kolor (róże), Tajemnicze Spojrzenie (fiolety) i Zmysłową Naturalność (beże i brązy).

MaybellineMaybelline Fot. Maybelline

Cienie zamknięto jak skarb w pięknym opakowaniu , przypominającym profesjonalne produkty dla wizażystów . Linia EYESTUDIO oferuje makijaż w wersji Mono (14,99 zł) , Duo (19,99 zł) i Quad (26,99 zł) . Od prostego, klasycznego, po przywodzący na myśl magiczne pokazy haute couture.

Szukaj w drogeriach z kosmetykami Maybelline .

Pogrubiający tusz Estee Lauder

Klasyczna czerwień od Chanel

Eleganckie wykończenie - biżuteria do każdej kreacji

Antybakteryjny podkład - górnopółkowa jakość za niską cenę. Poleca Znam.to

Więcej o:
Copyright © Agora SA