Podkrążone oczy i plamy na bluzie... Nie uwierzycie za kogo przebrała się ta dziewczynka

Halloween to okazja, żeby na jedną noc stać się kimś zupełnie innym. Czasem metamorfozy są tak dramatyczne, że trudno w to uwierzyć. Jednak to, co zrobiła ta dziewczynka, przeszło nasze najśmielsze oczekiwania.

Okazuje się, że przebieranie się za bohaterów bajek, zwierzątka i inne popularne postaci jest już passe. Teraz, żeby zaskoczyć, trzeba zrobić coś bardziej oryginalnego.

W tej kwestii bezkonkurencyjna była ostatnio mała Lainie. 7-latka postawiła na realistyczne doświadczenia i przebrać się za... zmęczoną matkę.

Tłuste, niedbale związane włosy, podkrążone oczy i brudny, wyciągnięty dres - to atrybuty zmęczonej matki, w którą wcieliła się w tym roku Lainie. Dodatkowo przyczepiła do jednej z nóg lalkę-niemowlę, drugą wzięła na rękę i gotowe.

Proste, ale jakie genialne. Tak właśnie tworzy się halloweenowe przebranie, które na długo zapadnie w pamięć.

Pomysłowy strój dziewczynki zachwycił internautów na całym świecie. Post ze zdjęciem, które umieściła na Facebooku koleżanka matki Lainie, udostępniło ponad 14 tysięcy osób, a polubiło ponad 192 tysiące.

Mama Lainie napisała też na Facebooku, że strój jej córki spotkał się z aprobatą. Dostała wiele wiadomości, w których ludzie pisali, że są nim zachwyceni.

Co więcej, przebranie 7-latki zainspirowało innych. Jako zmęczona matka w tym roku wystąpiła też 3-letnia Kynleigh:

Więcej o: