Bądź piękna z GoldenLook. Zimowa pielęgnacja włosów - markowo i oszczędnie

Zima to czas, w którym trzeba szczególnie zadbać o pielęgnację włosów. Zobacz, jak można to zrobić kompleksowo i jeszcze na tym zaoszczędzić!

Zimą nasze włosy są narażone na działanie niskiej temperatury. Jak dbać o włosy zimą? Przechodzenie z klimatyzowanych, ciepłych pomieszczeń na mróz i odwrotnie, może wysuszać włosy. Zadbaj więc o wyjątkową pielęgnacje, stosując odpowiednie szampony i odżywki. Noszenie czapki sprawia, że skóra głowy może się łuszczyć a włosy szybciej przetłuszczać. Jak nie przepłacić za wszystkie kosmetyki, które będą nam potrzebne?

Aby zaoszczędzić korzystaj z kuponów rabatowych na  rabatuj.pl

Na rabatuj.pl znajdziesz rabat w wysokości 12 zł na zestaw do pielęgnacji włosów Kerastase Resistance. W zestawie znajduje się szampon do włosów osłabionych a także cement odbudowujący włosy. Kupon rabatowy na zestaw Kerastase Resistance znajdziesz tutaj.

Gdy potrzebujesz ochrony i pielęgnacji dla włosów suchych i łamiących się skorzystaj ze zniżki -5% na zestawy Kallos do włosów, które zawierają keratynę i proteiny mleczne. Zestaw szamponu i odżywki o pojemności 1000 ml w super cenie na każdą kieszeń znajdziesz tutaj.

Oprócz kompleksowej ochrony potrzebujesz czegoś więcej? Zestaw do pielęgnacji włosów Rewlon Uniq One (szampon + odżywka) i szczotka Tangle Teezer w prezencie! Tu znajdziesz świąteczny zestaw do włosów potrzebujących regeneracji i objętości 11% taniej!

Wszystkie powyższe kupony są ważne do końca grudnia 2014 r.

Tu dostępne są również inne promocje i obniżki, z których warto skorzystać. Ciesz się rabatami razem z rabatuj.pl i nie przepłacaj!

źródło: Okazje.info

Więcej o:
Copyright © Agora SA