Kalendarz YES 2015 - duchowość, mistycyzm i natura

Wolne niczym ptak, tajemnicze jak konstelacje gwiazd, spontaniczne i nieprzewidywalne jak natura - tak przedstawia kobiety nowy Kalendarz YES 2015. Jego najnowsza edycja będzie pierwszą, w której zabłysną aż dwie gwiazdy - Maja Salamon i Maria Loks. Już teraz zobaczcie na zdjęciach backstage'owych, jak duet przyjaciółek-modelek wcielił się w biżuteryjne muzy.

Gwiazdami poprzednich edycji Kalendarza YES były między innymi Magda Frąckowiak, Zuza Bijoch czy Ewa Witkowska. Edycja na 2015 rok jest jednak przełomowa - YES po raz pierwszy postawił nie na jedną, lecz dwie gwiazdy światowego modelingu. Maja Salamon i Maria Loks to wyjątkowa para, która idealnie dopełnia wizję Kalendarz YES na 2015 rok. Razem stworzyły wyjątkowy duet - pokazujący zarówno wyjątkową biżuterię, jak i mistyczny charakter natury, bliskość oraz przyjaźń.

Uchwycenia tej magii podjęły się mistrzynie fotografii - Magda Wunshe i Agnieszka Samsel , dołączając tym samym do grona wyśmienitych fotografów tworzących historię Kalendarza YES, czyli m.in. Mateusza Stankiewicza, Marcina Kempskiego oraz Zuzy Krajewskiej i Bartka Wieczorka.

Pod czujnym okiem ich obiektywów powstaje materiał do Kalendarza YES - innego niż wszystkie, bo po raz pierwszy z dwiema modelkami i w plenerze. To nie pęd za nowością, lecz poszukiwania głębszej inspiracji - jak wyjaśniają koordynatorzy projektu Monika Klejewska i Mateusz Madelski:

"Duchowość, mistycyzm i natura - trzy proste słowa o ogromnej mocy. To one nas inspirują i kreują wizje w naszych głowach. Dzięki nim wiemy jak uchwycić idealny moment. Fotografie do Kalendarza YES 2015 skupiają się na chwili, na tym jednym, najważniejszym momencie. Przy powstawaniu kalendarza inspirowała nas natura. Jej mistyczny charakter oraz duchowość były impulsem do stworzenia czegoś niesamowitego."

Z niecierpliwością czekamy na Kalendarz YES 2015, a już teraz zapraszamy do przejrzenia galerii klimatycznych zdjęć z backstage'u!

Więcej zdjęć można zobaczyć pod specjalnym hashtagiem na serwisie Instagram: #KY2015

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.