COS wysyła do Polski!

Marka COS - młodsza siostra brandu Hennes & Mauritz - słynąca z minimalistycznych, klasycznych kolekcji - wreszcie uruchomiła wysyłkę do Polski.

Marka COS , choć dużo młodsza i mniej przystępna od H&M, zdążyła już sobie zdobyć rzesze fanek. W ciągu zaledwie 5 lat zdobyła status niemal kultowej, chociaż nie tak egalitarnej jak H&M.

Skierowana jest do wybranej grupy kobiet, które elegancję i prostotę cenią sobie bardziej niż sezonowe trendy. Nie znajdziecie tu kopii z wybiegów, krzykliwych wzorów czy fasonów. Zamiast tego klasyczne, ponadczasowe propozycje wykonane ze szczególną dbałością o jakość materiałów. Nuda? Nie! Projektanci COS - czyli Collection of Style - bynajmniej nie są wtórni. Proste, uniwersalne propozycje są jednocześnie oryginalne. Jak to możlilwe?

Tajemnicą COS jest nie tylko perfekcyjny krój, ale też detal. Asymetria, rzeźbiarskie drapowania, zaskakujące zapięcia sprawiają, że te proste pozornie konstrukcje wyglądają bardzo nowocześnie.

COS wyróżnia się pewną konsekwencją kolorystyczną. To przede wszystkim szarości, czernie, brązy i granaty, ale oczywiście - z niespodziankami. W tym sezonie pojawia się róż i pomarańcz, czasami są to graficzne wzory.

COS idealnie sprawdza się w poszukiwaniu dodatków. Znajdziecie tu ponadczasowe evergreeny - pojemne torby, masywne, eleganckie buty, przewrotną, ciężką biżuterię.

Na zachętę w galerii - najnowsza kampania.

A do sklepu traficie tędy :)

Groszki już w Twoim telefonie!

Więcej o:
Copyright © Agora SA