Pod patronatem Avanti i avanti24: Backstage 8 odcinka Shopping Queen

W ósmym odcinku II edycji Shopping Queen możemy przyjrzeć się zmaganiom między Laurą, Joanną, Moniką i Kingą. W Krakowie dziewczyny mają za zadanie wykonać dwie stylizacje, których tematem przewodnim są motywy "siatka połączeń" oraz "małe co nieco". Na wszystko przeznaczony jest określony czas i budżet.

Uczestniczki muszą wykazać się pomysłowością i kreatywnością. Zwieńczeniem ich zmagań jest pokaz na specjalnym wybiegu. Dziewczyny oceniają się wzajemnie, przyznając punkty. Koronę Królowej Zakupów otrzyma ta, która zbierze ich największą ilość. Stylizacje są oceniane i komentowane przez specjalistów ze świata mody i show-biznesu.

Jurorami w tym odcinku będą: aktorka kochająca modę Ada Fijał, szefowa działu mody w magazynie Avanti Monika Bielkiewicz-Kirschke oraz stylista gwiazd Jarek Szado.

Czy dziewczyny będą umiały poradzić sobie z presją czasu i krytyką współzawodniczek przekonacie się oglądając ósmy odcinek II edycji programu Shopping Queen. Program poprowadzi modelka i stylistka Joanna Horodyńska.

Laura Filip ma 22 lat. Studiuje projektowanie ubioru. Uwielbia rysować, malować, projektować. Na co dzień nosi bardzo kolorowe ubrania, a czasami nawet rzeczy, które sama zaprojektowała.

Joanna Tłuszcz ma 25 lat. Z wykształcenia jest biotechnologiem. Pracuje w zawodzie, w branży suplementów dla zwierząt m. in. dla koni. Jest profesjonalnym jeźdźcem. Od 15 lat zajmuje się skokami przez przeszkody. W wolnych chwilach trenuje crossfit.

Monika Kluza ma 31 lat. Jej pasją jest moda, lubi eksperymentować z ubraniami. Ma salon kosmetyczny i prowadzi szkolenia stylizacji paznokci. Preferuje styl sportowo-elegancki.

Kinga Dominik ma 20 lat. Studiuje transport i projektowanie mody. Lubi szyć, przerabiać ubrania. Chce być inżynierem, a w przyszłości założyć swoją markę modową. Kocha teatr.

Więcej o: