Córka Micka Jaggera zaprojektuje kolekcję dla marki Reserved

Słynna topmodelka Georgia May Jagger sprawdzi się w zupełnie nowej roli. Córka Micka Jaggera i Jerry Hall podzieli się swoim modowym zmysłem projektując limitowaną edycję ubrań specjalnie dla Reserved. Kolekcja pojawi się w wybranych salonach marki jesienią 2015 roku.

Urodzona w 1992 roku Georgia już w wieku lat 14 poszła w ślady swojej matki, słynnej modelki lat 70. oraz 80. - Jerry Hall. Nazwisko po ojcu, liderze kultowego zespołu The Rolling Stones na pewno także pomogło młodziutkiej Georgii w karierze. Porównywana często do Brigitte Bardot modelka pracowała dla największych domów mody - Chanel, Miu Miu, Versace czy Vivienne Westwood, była także twarzą popularnych marek, takich jak H&M oraz Rimmel. W 2011 roku Georgia zadebiutowała w roli projektantki zaproszona do współpracy przez markę Hudson Jeans.

Georgia May Jagger w kampanii Hudson JeansGeorgia May Jagger w kampanii Hudson Jeans Hudson Jeans Hudson Jeans

Ekipa Reserved zdecydowała się na podjęcie współpracy z Georgią nie tylko w charakterze modelki. Córka Micka Jaggera i Jerry Hall podzieli się swoim modowym zmysłem, projektując limitowaną edycję ubrań specjalnie dla Reserved. Kolekcja będzie dostępna w wybranych salonach jesienią 2015. Modelka zapowiada, że przedstawi swoje ulubione modele ubrań tak, by linia odzwierciedlała jej prywatny styl.

Projekty Georgii May Jagger dla marki ReservedProjekty Georgii May Jagger dla marki Reserved Reserved Reserved

Styl Georgii May Jagger w pigułce, czyli czego możemy spodziewać się w specjalnie zaprojektowanej kolekcji dla marki Reserved

Georgia miała to szczęście, że zarówno jej matka, jak i ojciec słynęli (i wciąż słyną) z charakterystycznego stylu, który wciąż inspiruje tysiące ludzi na całym świecie. Modelka znana jest ze swojego zamiłowania do mody lat 70., której charakterystyczne elementy miksuje z ubraniami oraz dodatkami w rockowym stylu. Co ciekawe, wśród wymienianych przez Georgię ikon stylu znajdują się tak skrajne osobowości modowe jak hollywoodzka aktorka Katherine Hepburn, piosenkarka country Dolly Parton oraz słynny amerykański drag queen RuPaul.

Georgia May JaggerGeorgia May Jagger MCVITANOVIC / SPLASH NEWS/EAST NEWS/MCvitanovic / Splash News MCVITANOVIC / SPLASH NEWS/EAST NEWS/MCvitanovic / Splash News

W ubiegłym roku marka Reserved zaprosiła Georgię, a także jej siostrę Lizzy oraz mamę Jerry Hall do udziału w wiosenno - letniej kampanii 2015 roku.

Backstage wiosennej kampanii Reserved Backstage wiosennej kampanii Reserved  www.bartpogoda.com www.bartpogoda.com

Więcej o wiosenno- letniej kampanii z udziałem sióstr Jagger oraz Jerry Hall przeczytasz tutaj >>

źródło: Okazje.info

Więcej o: