Salon ekspertów Sephora zaprasza

Jeżeli masz wątpliwości, jaki produkt do pielęgnacji będzie najlepszy dla Twojej skóry oraz chcesz się nauczyć, jak dobrać podkład pasujący do Twojej karnacji, koniecznie weź udział w Salonie Ekspertów Sephora w CH Arkadia w Warszawie.

Już od 9 do 12 maja, w godzinach 10.00-21.00), na specjalnie przygotowanym podium ustawionym przed perfumerią Sephora w Centrum Handlowym Arkadia w Warszawie , będzie można skorzystać z indywidualnych porad ekspertów wiodących, światowych marek kosmetycznych , których do Warszawy zaprosiła Sephora , największa na świecie sieć perfumerii, wyznaczająca trendy na rynku kosmetycznym.

Salony Ekspertów Sephora to niepowtarzalna okazja do tego, aby podczas jednej sesji z trzema ekspertami zapoznać się z najnowszymi kolekcjami kosmetyków oraz uzyskać profesjonalne, szczegółowe wskazówki związane z pielęgnacją i makijażem. W jednym miejscu Sephora zgromadziła ekspertów wiodących, światowych marek, którzy doradzą jak profesjonalnie pielęgnować twarz i włosy, dobiorą odpowiednie kosmetyki oraz podpowiedzą jak dostosować trendy letniego makijażu do Twojego typu urody.

"Wyniki ankiety, którą przeprowadziliśmy podczas ostatniego Salonu Ekspertów Sephora w Rzeszowie potwierdziły, że nasze klientki potrzebują profesjonalnej, indywidualnej konsultacji, gdyż bardzo często mają problem z podstawowymi kwestiami związanymi z makijażem czy pielęgnacją, takimi jak np. wybór odpowiedniego kosmetyku. Najwięcej trudności sprawia im dobór pasującego do danego typu urody podkładu, pomadki lub błyszczyka oraz cieni do powiek. Jednocześnie odpowiednio 39% i 43% przepytanych przez nas klientek, zadeklarowało, że wybierając produkt do pielęgnacji skóry twarzy oraz kosmetyk do makijażu kieruje się poradą konsultantki. Właśnie dlatego stworzyliśmy nasz autorski projekt Salonów Ekspertów Sephora, podczas których zaproszeni przez nas eksperci światowych marek kosmetycznych uczą nasze klientki jak dbać o skórę i włosy, a także dobrać odpowiednie kosmetyki do makijażu. Gorąco zachęcam wszystkie warszawianki, aby skorzystały z tej wyjątkowej okazji i odwiedziły perfumerię Sephora w CH Arkadia w nadchodzący weekend" - powiedziała Małgorzata Dzięcielewska, dyrektor ds. marketingu, Sephora Polska.

* Wyniki ankiety przeprowadzonej przez Sephora wśród 122 uczestniczek Salonu Ekspertów Sephora w Rzeszowie (marzec 2013 r.).

Podczas czterech dni konsultacji każda z klientek będzie mogła poznać najnowsze produkty i najgorętsze trendy oraz przetestować kosmetyki takich marek jak Benefit, Dior, Estée Lauder, René Furterer, Shiseido oraz Sisley . Wystarczy tylko umówić się na bezpłatną konsultację poprzez infolinię Sephora dostępną pod numerami telefonów: 801 801 400 lub (12) 682 84 94. Dodatkowo dla każdej osoby, która skorzysta z konsultacji, Sephora przygotowała miły upominek .

Salony Ekspertów to autorski projekt Sephora, który firma realizuje z sukcesem już prawie od trzech lat. W tym czasie Salony odwiedziły jedenaście miast, w których eksperci udzielili ponad dziesięć tysięcy konsultacji swoim klientkom. W nadchodzących tygodniach z fachowych porad ekspertów wiodących światowych marek kosmetycznych będą mogły skorzystać mieszkanki Poznania, Wrocławia oraz Krakowa.

Więcej o: