Ruszył sklep internetowy Gino Rossi

Dobra wiadomość dla wielbicieli klasycznej elegancji w najlepszym wydaniu. Znana z produkcji obuwia i dodatków najwyższej jakości marka Gino Rossi właśnie otworzyła sklep internetowy.

Gino Rossi jest jedną z najlepiej rozpoznawanych i najwyżej ocenianych na polskim rynku marek, która zajmuje czołową pozycję w segmencie obuwia i akcesoriów z wyższej półki. Sieć sprzedaży obejmuje 75 sklepów firmowych w Polsce i za granicą oraz 9 sklepów outletowych.

Teraz miłośnicy marki mogą robić szybkie i wygodne zakupy bez wychodzenia z domu. Wystarczy wejść na http://sklep.gino-rossi.com/, aby uzyskać dostęp do pełnej oferty Gino Rossi. Oprócz najnowszej kolekcji obuwia dla niej i dla niego, w sklepie znajdziemy również torby i torebki, paski, portfele, a także akcesoria do pielęgnacji skóry. W sklepie funkcjonuje również dział outlet , który oferuje modele z poprzednich sezonów, w bardzo atrakcyjnych cenach.

Sklep powstał przy współpracy z ASNWEAR.com - internetowym multibrandem , który ma ogromne doświadczenie w zakresie prowadzenia platform sprzedażowych online. Sklep internetowy Gino Rossi to przejrzysty i intuicyjny interfejs , duże, wyraźne zdjęcia prezentujące każdy produkt z kilku stron, oraz szczegółowe opisy produktów ułatwiające dokonanie właściwego wyboru. Dużym plusem jest szybka wysyłka: towar dostarczany jest do klienta w ciągu 24 godzin , a przesyłka kurierska przy zamówieniach o wartości powyżej 300 zł jest darmowa. Każdy zamówiony produkt można zwrócić lub wymienić w ciągu 14 dni . Teraz od szybkich, przyjemnych i bezpiecznych zakupów dzieli klientów Gino Rossi tylko jedno kliknięcie.

http://sklep.gino-rossi.com/

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.