FASHION PARTY by RIVER ISLAND w Platinium!

W najbliższy piątek, 7 września 2012 w klubie Platinium w Warszawie (ul. Fredry 6) najgorętszym tematem będzie moda. River Island doceni najciekawsze stylizacje gości. Każdy będzie miał okazję wygrać zakupy w RI!

Piątkowe Fashion Party by River Island rozpocznie się o godzinie 21:00 . Tej nocy atmosferę podkręcać będą DJe związani z Sunrise Festiwal (PESOS, MILKWISH, MIQRO oraz HDD CUT)! Przed wyjściem do klubu warto polubić River Island na Facebooku, ponieważ dla fanów tej marki będą czekały specjalne zniżki na barze. Wszystkie panie wejdą tej nocy do klubu za darmo! Panowie natomiast po godzinie 23:00 za wejście zapłacą 25zł (do wykorzystania w całości na barze).

River Island jest znaną i popularną wśród stylistów marką. Docenią ją wszyscy Ci, którzy lubią nietuzinkowe stylizacje o lekkiej nucie awangardy. O godzinie 23:00 goście Platinium będą mogli zobaczyć pokaz jesiennej kolekcji RI. Aparaty fotograficzne nie będą jednak zwrócone jedynie na modelki, ponieważ River Island tej nocy będzie nagradzał najciekawsze stylizacje wśród gości! W zamian za zdjęcie modelki RI rozdawały będą bransoletki uprawniające do zniżki -20% w sklepach! Dodatkowo, najlepiej ubrane osoby będą miały szansę na otrzymanie voucherów na zakupy! Tej nocy będzie liczył się styl.

Galeria ze zdjęciami z imprezy dostępna będzie na fanpage River Island: https://www.facebook.com/riverisland oraz na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/358773030867180/ .

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.