Werelse. dla Mango Touch - kolekcja blogerek

Trzy blogerki i specjalna limitowana kolekcja zaprojektowana specjalnie dla hiszpańskiej marki Mango

Werelse. to marka założona przed trzy blogerki i pasjonatki mody. Chiara, autorka bloga theblondesalad.com, mieszka w Mediolanie i na co dzień studiuje prawo. Swoją przygodę z blogowaniem rozpoczęła w 2009 roku, do tej pory na rynku pojawiły się jej trzy kolekcje butów "Chiara Ferragni". Andy, Meksykanka na co dzień mieszkająca w Amsterdamie, prowadzi bloga stylescrapbook.com. W ciągu czterech lat blogowania Andy zgarnęła mnóstwo nagród, zaprojektowała torbę na aparat dla marki Kipling i została It Girl jesienno - zimowej kampanii Mango. Carolina, autorka bloga fashionsquad.com, bloguje od 2006 roku, jest stylistką oraz modelką. Jej blog zajął 8 miejsce w rankingu najpopularniejszych blogów modowych na świecie.

Hiszpańska marka Mango zaprosiła blogerki do współpracy i tak powstała limitowana kolekcja Werelse. dla Mango Touch. W kolekcji znalazły się trzy linie, zgodne z najgorętszymi trendami sezonu. Jest linia czarno - neonowa, czarna oraz srebrna. Wszystkie są futurystyczne i wykorzystują modny metaliczny połysk oraz przezroczyste pleksi.

Kolekcja dostępna jest w wybranych sklepach stacjonarnych, niestety nie będzie obecna w Polsce. Można ją na szczęście dostać w sklepie internetowym Mango.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.