Lot 700: nowe dżinsy marki Levi's, które dopasowują się do każdej sylwetki

Jesień/ zima 2015 należeć będzie do Levi's Lot 700, nowej linii dżinsów, które dopasowują się do każdej figury oraz zapewniają uczucie wyjątkowej wygody.

80 lat temu Levi's? zrewolucjonizował na zawsze damską modę tworząc pierwsze dżinsy dla kobiet. Od tego czasu w każdym sezonie, projektanci marki, wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie, wprowadzają innowacyjne rozwiązania, łączące tradycję z nowoczesnością.

Lot 700 nawiązuje nazwą do pierwszej pary damskich dżinsów, zaprojektowanych przez Levi's? w 1934 roku. To linia, która została stworzona, by modelować i wyszczuplać sylwetkę , dzięki zastosowaniu wysokiej jakości stretchu. Linia Lot 700 to 6 modeli spodni, które różnią się od siebie fasonem.

Dostępne kroje to: 710 Super Skinny, 711 Skinny, 712 Slim, 714 Straight, 715 Bootcut oraz 721 High Rise Skinny.

Levi'sLevi's Levi's 501 Cena 429 zł Levi's 501 Cena 429 zł

W nadchodzącym sezonie w ofercie marki dostępne będą także ponadczasowe ikony Levi's? 501? oraz 501?CT oraz uwielbiane przez kobiety Levi's? Revel?.

Obejrzyj kolekcję i poznaj ceny >>

Ikony Levi's? Model Levi's? 501? z prostą nogawką na przestrzeni lat zdobyły status najbardziej pożądanych dżinsów na świecie. Klasyki noszone przez pokolenia, zwężane, skracane i przerabiane w poprzednim sezonie zyskały nową, siostrzaną wersję - 501?CT o boyfriendowym kroju i lekko zwężonej nogawce .

Levi'sLevi's Levi's super Skinny Levi's super Skinny

Levi's? Revel? Dżinsy zaprojektowane dla aktywnych kobiet, modelujące i wydłużające sylwetkę. Zaawansowana technologia ciekłego stretchu sprawia, że dżins rozciąga się w czterech kierunkach, nie deformuje i zawsze wraca do pierwotnego kształtu.

Levi's? Revel? dostępne są w trzech modelach: Levi's? Revel? Skinny, Levi's? Revel? Low Rise Skinny oraz Levi's? Revel? Low Rise Straight.

Nowa damska kolekcja Levi's? jest dostępna w sklepach od sierpnia 2015 r.

Więcej o:
Copyright © Agora SA