Specjalna kolekcja Karla Lagerfelda dla Zalando

Zainspirowana sportem limitowana kolekcja Karl Lagerfeld Sport City dla kobiet będzie ekskluzywnie dostępna online w Zalando już od 11 czerwca.

Kolekcja KARL LAGERFELD Sport City zawiera 18 artykułów składających się z nowoczesnych materiałów sportowych połączonych z typowymi modowymi akcentami. Karl Lagerfeld- twórca tej limitowanej kolekcji powiedział, że "moda to dusza, której dajesz wszystko, by się dalej rozwijać". Inspiracją do stworzenia tej kolekcji był sport.

Kolekcja Karl Lagerfeld Sport City

"Sport City" obejmuje artykuły pret-a-porter i akcesoria o szykownej i atletycznej estetyce. Kolekcja premium jest ultra nowoczesna, gdyż łączy perforowaną skórę, lekki neopren i krepę z mocnymi detalami takimi jak: metalowe paski folie, zamki i ozdobne taśmy.

Jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z domem mody KARL LAGERGELD i będziemy oferowali kolekcję ekskluzywnie online. KARL LAGERFELD jest częścią naszej oferty premium już drugi sezon i inspiruje tych, którzy kochają marki światowych projektantów. - podkreśliła Claudia Reth, Fashion Director of Zalando

Mat. prasowe

KOLEKCJĘ KARL LAGERFELD SPORT CITY OBEJRZYSZ TUTAJ>>

Materiały partnerów

zobacz wybrane produkty

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.