Jesienno-zimowa kolekcja Top Secret

Top Secret na nadchodzący sezon przygotował kilka linii, które świetnie odzwierciedlają najgorętsze zimowe trendy. Poznajcie kolekcje Puzzle Chic, Winter Folk oraz Cocoon.

Zimowa kolekcja Top Secret w swoich pierwszych odsłonach czerpie z różnych źródeł. Przez różnorodność form, kolorów ubrań , daje możliwość wyboru i stylizacji dostosowanej do potrzeb i upodobań. Charakter linii można podkreślić wyraźnymi dodatkami.

Puzzle Chic

Nawiązuje do miejskiego  stylu XXI wieku. Oszczędne w formie fasony podkreślone są zdecydowanymi cieciami oraz dodatkami w formie skórzanych wstawek i pikowań. Kolorystyka to odcienie khaki i oliwkowej zieleni, szarości w melanżach, w okryciach pojawia się ciemny granat. Całości dopełnia głęboka czerń.

Mat. prasowe

Winter Folk

Inspiruje się wpływami etnicznymi. Lekkie bluzki z motywami folkowymi w połączeniu z otulającymi swetrami, kożuszkiem oraz spodniami rurkami tworzą kobiecą sylwetkę w stylu boho. Dominują tu odcienie granatu, czerwień i beże oraz bazowa czerń i biel.

Mat. prasowe

Cocoon

Najbardziej miękki, w luźnym, otulającym wydaniu czerpie ze  stylu skandynawskiego. Kolorystyka nawiązuje do zimowego klimatu. Występuje tu paleta pasteli: odcienie kremu, beżu, różu, chłodnego błękitu.

Mat. prasowe

WIĘCEJ ZDJĘĆ NAJNOWSZEJ KAMPANII TOP SECRET ZNAJDZIESZ W GALERII>>

Zobacz podobne ubrania na jesień i zimę od Top Secret: źródło: Okazje.info

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.