Nowa dziewczyna księcia Harry'ego. Czego nie wiedziałeś o Meghan Markle?

Od kilku dni w internecie szaleje wiadomość o tym, że książę Harry się zakochał. Informator magazynu "People" mówi, że wybranką serca piątego w kolejce do tronu brytyjskiego księcia jest aktorka Megan Markle. Dodał, że para spotyka się w sekrecie od kilku miesięcy. Kim jest jednak Markle?
Megan Markle jako Rachel Zane w serialu Megan Markle jako Rachel Zane w serialu "W garniturach" Facebook / Suits

Rachel w garniturze

Fanom serialu W garniturach nie trzeba jej przedstawiać. Megan Markle od 2011 roku gra w kasowym amerykańskim serialu o prawnikach. Wciela się w nim w seksowną i inteligentną prawniczkę Rachel Zane.

Pomimo że to Rachel Zane przyniosła jej sławę, aktorka grała już wcześniej. Pojawiła się m.in. w serialu Fringe: na granicy światów w roli agentki specjalnej FBI oraz w serii CSI: Kryminalne zagadki Miami.

Meghan Markle Meghan Markle Instagram / @meghanmarkle

Zakochane Toronto

Para podobno poznała się w Toronto. Książę Harry pojechał tam, żeby promować Invictus Games, stworzone przez niego zawody sportowe dla weteranów wojennych, którzy podczas służby zostali niepełnosprawni.

Meghan Markle, pomimo że pochodzi z Los Angeles, na stałe mieszka w Toronto, ponieważ tam właśnie kręcony jest serial W garniturach.

Sesja zdjęciowa na stronę The Tig Sesja zdjęciowa na stronę The Tig Instagram / @meghanmarkle

Bloggerka lifestylowa

Meghan Markle zajmuje się nie tylko aktorstwem. Prowadzi również stronę internetową The Tig, na której zajmuje się stylem życia.

W opisie strony widzimy, że znajdziemy tam wszystko od jedzenia po podróże, modę i urodę.

Aktorka podobno pisze wszystkie posty na stronie samodzielnie.

Peonie Peonie Instagram / @meghanmarkle

Romantyczne chwile w Londynie

Meghan Markle w ciągu ostatnich miesięcy odwiedziła Londyn kilkukrotnie.

Plotki o sekretnym związku z księciem Harrym sprawiły, że wszyscy są teraz niemal przekonani, że bukiet jej ulubionych kwiatów - peonii, pochodził właśnie od niego.

Aktorka napisała pod zdjęciem "Zwaliły mnie z nóg". Dodała jeszcze hasztagi: Londyn i rozpieszczona.

Na jej koncie co jakiś czas pojawiają się kolejne bukiety peonii, a każdy podpisany jest hasztagiem "dziękuję".

Rwanda Rwanda Instagram / @meghanmarkle

Dobre serce

Meghan Markle, tak samo jak jej królewski wybranek, zajmuje się pracą charytatywną.

Od dziecka poznawała świat i dowiedziała się czym jest prawdziwa bieda. W jednym z postów na The Tig napisała, że "matka wychowała ją na obywatelkę świata, która ma otwarte oczy na wszystko - nawet brutalną rzeczywistość".

W 2016 roku została ambasadorem organizacji World Vision Canada, która zajmuje się zapewnianiem czystej wody w Rwandzie. W 2014 roku wystąpiła również na zjeździe ONZ, gdzie wystąpiła w kampanii promującej równouprawnienie mężczyzn i kobiet.

Wskazówki na Instagramie

Internauci są również przekonani, że dwa ostatnie posty aktorki na jej koncie na Instagramie to wskazówki, że Markle umawia się teraz z księciem Harrym.

Zaraz po tym, gdy dowiedzieliśmy się, że być może się spotykają, dodała zdjęcie przytulonych bananów z podpisem "Śpijcie dobrze".

Następnego dnia dodała zdjęcie, puzzli i czajnika z herbatą. Zwolennicy teorii o nowej królewskiej parze są pewni, że herbata - angielski atrybut - nie jest tutaj przypadkowa.

Meghan Markle Meghan Markle Instagram / @meghanmarkle

Nieudane małżeństwo

Markle była już mężatką. W 2011 roku poślubiła swojego długoletniego partnera - producenta filmowego Trevora Engelsona. Ceremonia odbyła się w Ocho Rios na Jamajce.

Para rozstała się dwa lat później z nieznanych powodów.

Biżuteria dla niej i dla niego

To że książę Harry i Meghan Markle spotykają się nie zostało jeszcze oficjalne potwierdzone. Wiele jednak wskazuje, że może tak być.

Kolejnym dowodem są bransoletki, które od niedawna oboje noszą. Książę Harry podobno kupił swoją podczas jednej z podróży do Afryki. Aktorka nie zdejmuje swojej od kilku tygodni.

The closest I will ever come to channeling @Beyonce. #hotsauceinmybagswag #actually #just #hotsauceinmybag ?? (photo cred: @jessicamulroney)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Meghan Markle (@meghanmarkle)

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.