• Bielizna dla współczesnej pin up girl
  Bielizna dla współczesnej pin up girl

  Każda początkująca miłośniczka stylu retro zaczynająca budować swój nowy wizerunek, dochodzi w pewnym momencie do wniosku, że jej garderoba nie będzie kompletna bez kilku kluczowych elementów. Co powinno znaleźć się w twojej garderobie, jeśli stylistyka pin up jest Ci bliska? Poniżej znajdziesz listę "pewniaków", dzięki którym zbudujesz kompletną stylizację inspirowaną modą dawnych lat.

 • Torebki w dużym formacie - wiemy gdzie ich szukać
  Torebki w dużym formacie - wiemy gdzie ich szukać

  Szukasz torebki, w której zmieścisz cały codzienny niezbędnik survivalowy? Znając ten ból, gdy tuż przed wyjściem trzeba dokonać wyboru ważącego nad resztą dnia - co zostawić w domu, albo nosić w ręku przez resztę dnia, postanowiłyśmy zrobić przegląd torebek, przed którymi stoi zadanie niemożliwe. I chyba nam się udało.

 • Rose Quartz to najmodniejszy kolor wiosny
  Rose Quartz to najmodniejszy kolor wiosny

  Róż to obecnie jeden z najmodniejszych kolorów w modzie oraz w kwestiach związanych z makijażem. Fankom modowych trendów nie musimy już chyba przypominać o najmodniejszym odcieniu Rose Quartz. Dziś śladem najnowszych trendów postanowiłyśmy przeszukać internet i znaleźć dla Was najładniejsze ubrania i dodatki w jasnych odcieniach różu

Zapisz się na newsletter

Trendy, nowości, info o wyprzedaży prosto do Twojej skrzynki.