Biżuteria, którą będziemy nosić nie tylko wiosną. Te pierścionki wyglądają jak małe dzieła sztuki

Poprawią humor, a stylizacjom nadają świeżości. Tę biżuterię będziemy nosić nie tylko wiosną. Podpowiadamy, gdzie wybrać się na zakupy po najładniejsze kolorowe pierścionki, które wyglądają jak małe dzieła sztuki!

Pierścionki – wiosenne dzieła sztuki 

Pierścionki o wiosennych formach na kształt motyli, dmuchawców czy pszczółek to małe dzieła sztuki, dodatkowo wysadzane kolorowymi subtelnymi cyrkoniami. My chętnie przełamujemy nimi minimalistyczne codzienne outfity. Szczególnie do gustu przypadł nam złoty pierścionek z zielonymi kryształami. Jest on ukłonem w stronę piękna motyli, ich delikatności oraz finezji. Uchwycone w ruchu, zatrzymane w najpiękniejszym momencie swojego życia są pochwałą natury, która wiosną budzi się do życia. Zrobi wrażenie, i to w zaskakująco niskiej cenie! A dla wielbicielek dużej ilości biżuterii powstały dwa modele, które można śmiało łączyć!

Pierścionki - wiosenne dzieła sztukiPierścionki - wiosenne dzieła sztuki fot. Lilou

Pierścionki – piękne jak kwiaty

W biżuterii na sezon wiosenny nie może zabraknąć także nieśmiertelnych przeskalowanych pierścionków, które rozkwitają niczym wiosenne kwiaty. To prawdziwe perełki dla kobiet o romantycznej naturze. Wybrane przez nas modele pierścionków są absolutnie piękne i urocze. Możesz stworzyć z nich swój znak rozpoznawczy lub nosić je pod wpływem chwili – do wiosennych sukienek, kolorowych koszul czy klasyki. Bez względu jednak na to, czy romantyczką jesteś, czy tylko nią bywasz, w kolekcji Lilou znajdziesz biżuterię, w której zachwycisz i poczujesz się wyjątkowo "extra". Nas całkowicie oczarował motyw stokrotek, które zdobią pierścionki pojedynczo lub warstwowo. Pięknym okazem jest również okazały pierścień z liściem miłorzębu japońskiego. To magiczne drzewo zawiera w sobie symbolikę siły, witalności oraz dostatku. W Lilou jest pozłacany, pięknie wykonany i w dobrej cenie!

Pierścionki - piękne jak kwiatyPierścionki - piękne jak kwiaty fot. Lilou

Pierścionki – z kolorowym blaskiem

Coraz więcej się mówi o niezwykłych właściwości naturalnych kryształów i minerałów. Barwne pierścionki z kwarcem od Lilou wyglądają pięknie noszona zarówno w pojedynkę, jak i w kompletach. Rzymianie traktowali ten minerał jako amulet płodności i miłości. Będzie pięknym prezentem dla ukochanej kobiety czy dla samej siebie. Ceny? Równie przemiłe, co tylko zachęca nas do łączenia kolorowych kamieni i noszenia kilku pierścionków naraz. Kaskadowo świetnie prezentują się również obrączki wypełnione pastelową emalią i wysadzane złotymi ćwiekami. Będą HITEM w nadchodzących ciepłych sezonach.

Pierścionki - z kolorowym blaskiemPierścionki - z kolorowym blaskiem fot. Lilou

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.