Modne paznokcie na wiosnę. Te 3 wzory są piękne i widoczne na każdym kroku

Przyszła wiosna i kuszą cię paznokcie wiosenne? Konto na Instagramie znanej artystki paznokci Elviry Safiny to cała masa inspiracji! My uwielbiamy te poniższe modne paznokcie na wiosnę. Wskazujemy 3 wzory, które są piękne i widoczne na każdym kroku. Sprawdź!

Modne paznokcie na wiosnę – perłowe zdobienia

Pogoda znów się ociepla, a modne wzory paznokci przyprawiają nas o zawrót głowy. Dlatego dokonałyśmy dla was selekcji i wybrałyśmy te najpiękniejsze. Jakie paznokcie wiosenne chcemy wypróbować tej wiosny? Miłośniczki ozdobnego manicure są ze sobą zgodne, w decyzji pomagają również obecne trendy. W tym sezonie romantyzujemy perły, zakładając je zarówno na szyję w postaci sznura pereł, jak i przyozdabiając nimi minimalistyczne paznokcie hybrydowe na wiosnę. Postaw na kremowe i nude odcienie, doklejając kilka pojedynczych perełek. Uzyskasz minimalistyczny i elegancki efekt. Maksymalistki łączą je również z innymi zdobieniami. Ogranicza cię jedynie wyobraźnia.

Paznokcie na wiosnę - perłowe zdobieniaPaznokcie na wiosnę - perłowe zdobienia fot. safinailstudio

Modne paznokcie na wiosnę – obsypane kwiatami

Niezależnie od tego, czy umawiasz się na paznokcie ze swoją zaufaną manikiurzystką, czy też jesteś samowystarczalną miłośniczką paznokci DIY, kwieciste zdobienia są na topie i powinnaś o tym wiedzieć. Poniżej pokazujemy dwa najpiękniejsze naszym zdaniem i modne wzory paznokci. Wzbudzają zachwyt i będą najbardziej popularne w nadchodzących miesiącach. Decydując się na paznokcie hybrydowe, wybierz wzór ozdobnych kwiatów w postaci łatwych w aplikacji naklejek lub malowanego dzieła sztuki. Ręcznie malowane delikatne akcenty stworzą efekt akwareli na paznokciach nude. Subtelne i bardzo kobiece na wiosnę.

Paznokcie na wiosnę - obsypane kwiatamiPaznokcie na wiosnę - obsypane kwiatami fot. safinailstudio

Paznokcie wiosenne to kolory i połysk 

Co roku wiosna kojarzy się z klasycznymi pastelowymi odcieniami. Przywitaj się z kolorem pistacji i palonego masła. Jakie jeszcze paznokcie są modne na wiosnę? Nie stronimy od lśniących wykończeń, takich jak chrom, perła i mnóstwo opalizującego połysku. Do centrum zainteresowania powracają francuskie końcówki w kolorze, które sprawiają, że paznokcie wiosenne są nieco bardziej ekscytujące.

Paznokcie na wiosnę - kolory i połyskPaznokcie na wiosnę - kolory i połysk fot. safinailstudio

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.