Rina Sawayama i Jack O'Connell w nowej kampanii COS na wiosnę/lato 2024

COS prezentuje najnowszą kampanię na sezon wiosna/lato 2024. W sesji zdjęciowej wzięli udział brytyjsko-japońska piosenkarka i aktorka - Rina Sawayama oraz brytyjski aktor - Jack O'Connell. Ta wyjątkowa kolekcja nie tylko definiuje nową koncepcję codziennego luksusu, ale także eksploruje nowoczesny, stylowy minimalizm. Intrygujące tekstury i kroje tworzą garderobę, która jest wszechstronna i ponadczasowa. Nie możemy oderwać wzroku!

Kilka słów o marce COS

Marka COS znana jest z innowacyjnych projektów, które są tworzone, by przetrwać próbę czasu i zmieniające się trendy. COS tworzy unikatowe kolekcje, które łączą funkcjonalność z ponadczasowym stylem. Ponadto marka koncentruje się na jakości i zrównoważonym rozwoju, co tylko potwierdzają nowe kolekcje, w tym ta na wiosnę/lato 2024. 

COS wiosna/lato 2024COS wiosna/lato 2024 Fot. COS

Kampania na sezon wiosna/lato 2024

Pełna kontrastów kampania na sezon wiosna/lato 2024, sfotografowana została w Meksyku przez Karima Sadliego. Statyczne, kojące ujęcia, wykonano na tle błękitnego nieba nad oceanem oraz w studio. W kampanii występują także modele niemieckiego pochodzenia - Anna Ewers i Leon Dame, argentyńska modelka i aktorka Mica Argañaraz, południowokoreańska modelka Xu Meen, kanadyjski model Awar Odhiang oraz senegalska modelka Dara Gueye.

COS wiosna/lato 2024COS wiosna/lato 2024 Fot. COS

W hołdzie dla ponadczasowych i prostych form, kolekcja na ten sezon balansuje między nowoczesnością a tradycyjnym rzemiosłem. Przy jej tworzeniu skoncentrowano się na konstrukcjach i kształtach. Eleganckie krawiectwo przybiera letnie formy w strukturalnych bezrękawnikach i szerokich spodniach z lejącego materiału. W ofercie znalazły się odświeżone wersje modowych klasyków - trencz, skórzana kurtka typu biker oraz romantyczne sukienki, idealne na dzień i na wieczór. Inspiracje stylem retro w sportowej odsłonie oraz uniwersalne zestawy z laserowo wyciętymi detalami wynoszą codzienną odzież na jeszcze wyższy poziom.

COS wiosna/lato 2024COS wiosna/lato 2024 Fot. COS

Inspiracją dla kolorów i wzorów w tej kolekcji była natura. Motywy liści oraz odcienie piasku i kamienia zostały skontrastowane odważną, ale jednocześnie elegancką czerwienią oraz różnymi tonacjami błękitu. Wśród linii akcesoriów króluje oversize, a głównym elementem kolekcji jest tu skórzana, obszerna torba Cavatelli. Całość dopełnia oferta okularów przeciwsłonecznych COS × LINDA FARROW.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.