Natalie Portman znowu pokazała się w projekcie polskiej marki. Czerwony zestaw elektryzuje i zachwyca

Ops she did it again! Natalie Portman po raz kolejny wybrała projekt polskiej marki. Na co padło tym razem i gdzie gwiazda zachwyciła w dwóch projektach "made in poland"?

Magda Butrym - na podbój świata

Od Cannes, aż po Hollywood - Magda Butrym wie jak rozkochać w swoich ubraniach zagraniczne gwiazdy. Projektantka zdecydowanie nie zwalnia tempa, ponieważ do grona swoich stałych klientek może zaliczyć kolejną ikonę. Po udanych współpracach z Hailey Bieber, Anną Lewandowską, czy Beyonce, przyszedł czas na muzę międzynarodowego kina - Natalie Portman. Aktorka wybrała nie jedną, ale aż dwie stylizacje z polską metką, w których zachwyciła nie tylko swoją publiczność, ale również krytyków mody.

Natalie Portman w programi 'Jimmy Kimmel Live'Natalie Portman w programi 'Jimmy Kimmel Live' fot. Instagram

Klasa, szyk i... czerwień

Przygotowane przez stylistę Ryana Hastings'a (ma na koncie współprace z takimi gwiazdami jak: Rooney Mara, Jennifer Aniston, czy Joaquin Phoenix) looki to kwintesencja elegancji i stylu. W ubiegły czwartek, aktorka była gościem programu "Jimmy Kilmmel Live" w którym pokazała się w czarnej mini z odkrytymi plecami i z charakterystyczną dla Magdy Butrym kwiatową aplikacją na przodzie. Sukienka w dystyngowany sposób podkreśliła atuty gwiazdy oraz została dodatkowo podkreślona dodatkami - klasycznymi czarnymi okularami i szpilkami ze wstawkami z delikatnej siatki. To jednak nie to zestawienie skradło całe show. Na późniejszy wywiad, Portman przebrała się w komplet o soczyście czerwonym kolorze, który podkreślił jej urodę. Składał się on z marynarki z oryginalnym detalem oraz spodniami o opiętym kroju, które pochodzą z najnowszej kolekcji na jesień - zimę 2022.

Marka z historią

To nie pierwszy raz kiedy Natalie Portman wybiera projekty polskiej projektantki. W marcu tego roku, aktorka na premierę książki Pachinko wybrała sukienkę o ołówkowym kroju w podobnym kolorze. Gwiazda dobrze czuje się w projektach Magdy Butrym, co jest absolutnie zrozumiałe. Polski brand dba o jakość swoich produktów, a ich wykonanie to szycie na najwyżej klasy poziomie. Do tego projekty wpisują się w progresywne myślenie o nowoczesnej kobiecie:

Nie chcę definiować kobiet. Chcę je wzmocnić. Chcę, abyśmy wszyscy czuli się komfortowo we własnej skórze, szczęśliwi, silni i pewni siebie. Wszyscy powinniśmy być własnymi muzami

- komentuje projektantka.

Więcej o: