Małgorzata Kożuchowska świętuje 51. urodziny w skórzanej mini! Znamy cenę sukienki, którą zachwyciła fanów

Małgorzata Kożuchowska niedawno obchodziła 51. urodziny. Z tej okazji opublikowała na Instagramie zdjęcie w skórzanej sukience, którą oczarowała obserwatorów. Wiemy, gdzie można kupić kreację aktorki.

Małgorzata Kożuchowska w skórzanej sukience

Aktorka chętnie  publikuje na Instagramie zdjęcia swoich stylizacji. Niedawno Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się fotografią z okazji swoich 51. urodzin. Gwiazda w tym wyjątkowym dniu miała na sobie czerwoną, skórzaną sukienkę z kolekcji La Se?re?nite?. Model mini wyróżniała koszulowa góra oraz naszywane kieszenie. Produkt w kształcie literki "A" świetnie podkreśla sylwetkę artystki. Kreację wykonano z włoskiej skóry jagnięcej. W sklepie internetowym brandu można ją obecnie kupić za 990 złotych. Online dostępne są modele w rozmiarze S, M oraz L.

 

Małgorzata Kożuchowska na uroczym zdjęciu z synem

Małgorzata Kożuchowska chroni prywatność swoich najbliższych i rzadko publikuje ich zdjęcia na Instagramie. Tym razem zrobiła jednak wyjątek. Podczas ostatniego wyjazdu, gwiazda pochwaliła się uroczą fotografią z synkiem Jasiem. Artystka wspólnie z pociechą siedzą na ławce odwróceni tyłem do obiektywu, trzymając się w czułych objęciach. Fanki nie mogły wyjść z zachwytu nad rozczulającym obrazem, który zobaczyły:

Przepiękny obrazek i głęboka treść. Zdjęcie, na którym ujęto tak dużo. ????
Zwykłe przytulenie ma magiczną moc,ciepło,poczucie bezpieczeństwa i miłości??????
 

Małgorzata Kożuchowska w wygodnym dresie

Małgorzata Kożuchowska chętnie nosi ubrania od znanych projektantów, jednak często też sięga po ubrania z kolekcji przystępniejszych cenowo brandów. Na jeden ze swoich ostatnich wyjazdów aktorka zabrała zielony komplet dresowy z oferty Bunny The Star. Bluzę w sklepie internetowym brandu znajdziecie za 550 złotych. Za spodnie, w których zaprezentowała się Małgorzata Kożuchowska, też zapłacicie 550 złotych.

 

Zobacz też: najpiękniejsze dresy na wiosnę 2022.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.