Harry Styles w kamizelce od polskiej projektantki! Nie każdy mężczyzna zdecydowałby się na ten wzór

Harry Styles nie boi się odważnych stylizacji, co wielokrotnie udowodnił. Piosenkarz jest twarzą domu mody Gucci, ale w szafie ma też ubrania od innych projektantów. Ostatnio artysta zaprezentował się światu w pięknej kamizelce z ponadczasowym wzorem, który stworzyła polska, początkująca projektantka. To ogromny sukces Polki!

Harry Styles w kamizelce Pauli Kozłowskiej

Paula Kozłowska to młoda projektantka, która na co dzień pracuje pod pseudonimem Kai Kotto. To właśnie w jej projekcie zaprezentował się ostatnio Harry Styles. Artysta postawił na ręcznie dzierganą kamizelkę w czarnym kolorze, którą zdobią haftowane, czerwono-białe kwiaty. Polka każdy produkt z wykonuje własnoręcznie, a inspiracją do ich stworzenia jest dzieciństwo oraz bogactwo otaczających barw. Projektantka we wpisie na Instagramie zdradziła, że nie wysyłała produktów do wielkich agencji PR-owych, które umożliwiłby dotarcie do gwiazd światowego formatu. Do Polki zgłosił się bezpośrednio stylista Brytyjczyka, Harry Lambert, który uznał, że kamizelka z kolekcji Pauli idealnie wpisuje się w oryginalny styl artysty.

 

Kai Kotto – projektantka, która idzie pod prąd

Paula Kozłowska skończyła skandynawistykę w Poznaniu. W jednym z wywiadów przyznała, że podstawy w robieniu na drutach i szydełkowaniu zawdzięcza swojej babci. Na Instagramie profil polskiej projektantki śledzi ponad 8 tys. obserwatorów. To niewiele jak na markę, w której kamizelce pojawiła się jedna z najpopularniejszych, światowych gwiazd młodego pokolenia. Co ciekawe, udało jej się to osiągnąć jeszcze przed premierą strony internetowej, za której pośrednictwem będzie można już niebawem kupić stworzone produkty. Flagowymi modelemi z kolekcji Pauli Kozłowskiej są właśnie wełniane kamizelki z ciekawymi wzorami, jednak designerka tworzy także swetry i sukienki

 

Najpiękniejsze swetry na jesień 2021! [WYPRZEDAŻ]

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.