Iga Świątek zdaniem fanów zdeklasowała konkurencję w sukience od Violi Piekut. Wyglądała lepiej niż Anna Lewandowska?

Iga Świątek zrobiła prawdziwą furorę podczas gali "Przeglądu Sportowego", gdzie wyłoniono najlepszych sportowców w Polsce. Tenisistka pojawiła się w wyjątkowej kreacji od Violi Piekut w kolorze, który pięknie podkreślał jej typ urody. Naturalny, dziewczęcy i efektowny look!

Iga Świątek w sukience Violi Piekut

Tenisistka zajęła 2. miejsce w plebiscycie „Przeglądu Sportowego” na Sportowca 2020 roku. Na scenie Iga Świątek pojawiła się w kobaltowej, długiej sukni, którą zaprojektowała Viola Piekut. Model z efektownym dekoltem na plecach wyróżnia delikatny tren oraz perfekcyjne dopasowanie do sylwetki, które podkreśliło jej talię osy. Mistrzyni na co dzień decyduje się na wygodne, sportowe outfity, jednak podczas takich medialnych wydarzeń na czerwonym dywanie błyszczy niczym diament. Iga Świątek zdecydowała się także na proste włosy i subtelny makijaż. Całość dopełniła biżuteria, a dokładnie efektowna nausznica, która także zrobiła ogromne wrażenie na jej fankach.

Anna Lewandowska w sukience Dolce&Gabbana

Na gali pojawiła się także Anna Lewandowska, która towarzyszyła mężowi, Robertowi Lewandowskiemu, który dzięki głosom fanów został wybrany Sportowcem 2020 roku. Trenerka fitness zdecydowała się na zieloną sukienkę z kolekcji domu mody Dolce &Gabbana. Model z efektownym dekoltem w kształcie litery „V” został ozdobiony ciekawym marszczeniem. Długość midi dodaje stylizacji elegancji i kobiecości. W sklepie internetowym brandu ta kreacja kosztuje 1450 euro, czyli ok. 6500 zł.

Najmodniejsze sukienki na specjalne okazje!

Gale podczas pandemii: co się zmieniło?

2020 rok spowodował wiele zmian w życiu każdego z nas. Co roku odbywały się gale, na które czekają nie tylko znani i lubiani, ale również widzowie. Już w zeszłym roku wprowadzono wiele zmian lub zdecydowano się na przełożenie ważnych wydarzeń z nadzieją na lepsze czasy. 2021 rok rozpoczął się galą plebiscytu „Przeglądu Sportowego” na Sportowca 2020 roku. Zdecydowano się na mniejszą liczbę gości, pilnowano odstępu i nie zapomniano o obowiązkowych maseczkach, które często stawały się ważnym elementem stylizacji gwiazd. Na to wydarzenie czekali także widzowie przed telewizorami, którzy z zapartym tchem śledzili wyniki głosowania! Ten tytuł zdobył Robert Lewandowski.

Więcej o: