Anna Lewandowska w dzianinowym zestawie podbija Instagram! W takiej fryzurze jeszcze jej nie widzieliśmy!

Anna Lewandowska opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym prezentuje się w supermodnym komplecie. Dzianinowy sweter i spodnie to hit nie tylko na co dzień. Jednak to fryzura trenerki fitness zrobiła na jej fanach największe wrażenie! Moda lat 90. powraca!

Anna Lewandowska w dzianinowym swetrze i spodniach

Dzianinowe ubrania to tegoroczny must have, który podbił serca blogerek i influencerek. Trenerka fitness opublikowała na Instagramie zdjęcie w brązowym zestawie, który świetnie sprawdzi się podczas home office. Anna Lewandowska ma na sobie sweter z golfem oraz spodnie o prostym kroju. Całość jest nie tylko wygodna, ale także tworzy supermodny total look, doskonale wpisując się w najgorętsze trendy tego sezonu. Niestety nie wiadomo, na jaką markę zdecydowała się żona Roberta Lewandowskiego, jednak podobne ubrania możemy znaleźć w Mohito i Zarze.

Anna Lewandowska w nowej fryzurze

„Mokra włoszka” - tak mówi się o fryzurze, którą ostatnio zaprezentowała Anna Lewandowska. Zaczesane do tyłu włosy wydają się być mokre, co jest znakiem rozpoznawczym tej  właśnie fryzury. Ten look zaskoczył fanów trenerki fitness, ponieważ do tej pory nie mieliśmy okazji podziwiać jej w takim wydaniu. Jej fryzura to także kolejny dowód na to, że moda lat 90. powraca i to w wielkim stylu. To właśnie wtedy takie fryzury były bardzo popularne. Jak zrobić podobną stylizację? Nic prostszego! Wystarczy w mokre włosy wmasować piankę lub żel. Następnie wystarczy wysuszyć włosy suszarką i nasz look na „mokrą włoszkę” gotowy!

Anna i Robert Lewandowscy dla 4F

Anna Lewandowska już rok temu została ambasadorką polskiej marki 4F. W 2021 roku do niej i innych sportowców dołączył także Robert Lewandowski. Na profilach gwiazdorskiej pary oraz brandu pojawiły się informacje potwierdzające współpracę. Okazuje się, że piłkarz przygotował autorską kolekcję, która już niedługo pojawi się w sklepach. Ta współpraca nas jeszcze zaskoczy!

Moda na home office 2021.