Konkurs NEBOA x PAPROCKI & BRZOZOWSKI. Wygraj zaproszenie na wyjątkowy pokaz!

Marka Neboa jest tam, gdzie design i piękno idą w parze. Nie zabraknie jej także podczas premiery najnowszej kolekcji wyjątkowego duetu Paprocki & Brzozowski, która odbędzie się 2 lipca w Elektrowni Powiśle. Ty także możesz stać się uczestnikiem tego wspaniałego wydarzenia. Weź udział w konkursie i wygraj zaproszenie na niezwykły pokaz mody.

To już kolejna odsłona współpracy Neboa i utalentowanych twórców Marcina Paprockiego i Mariusza Brzozowskiego. Tym razem projektanci zaprezentują kolekcję pełną zmysłowych wrażeń, w której design i kobiecość grają główne role. To będzie prawdziwa sensualna uczta dla miłośników piękna i mody, której Neboa towarzyszyć będzie jako partner wydarzenia.

Jeśli marzysz, aby z bliska podziwiać niezwykłe kreacje i poczuć niepowtarzalną atmosferę wieczoru, weź udział w konkursie i wygraj dwuosobowe zaproszenie na ten wyjątkowy pokaz mody. Zajrzyj na Instagram @neboa.pl i odpowiedz na pytanie konkursowe. Opisz, czym jest dla Ciebie moda na bycie eko. Konkurs trwa od 17 do 23 czerwca, a zwycięzca – autor lub autorka najciekawszej wypowiedzi - zostanie ogłoszony do 30 czerwca.

Kosmetyki NEBOA są dostępne wyłącznie w sieci Rossmann

NEBOA to polska marka naturalnych kosmetyków pielęgnacyjnych do włosów i ciała. Jej produkty są tworzone zgodnie z filozofią Respect the Nature, która towarzyszy marce na wszystkich obszarach istnienia: od wegańskich receptur, poprzez opakowania w duchu less waste, na realnych działaniach na rzecz oczyszczania mórz i oceanów kończąc. Kosmetyki Neboa posiadają certyfikat PETA Cruelty Free and Vegan. Jako oficjalny partner Fundacji MARE, a także fundator specjalistycznego kosza PortBin, który oczyszcza Bałtyk z plastiku, Neboa dba o przyszłość polskiego morza i nieustannie poszukuje nowych możliwości ochrony jego cennych zasobów. W lipcu 2023 Neboa została oficjalnym partnerem Plastic Bank – organizacji, która wspiera ruch Social Recycling. Dzięki lokalnym społecznościom zaangażowanym w zbiórkę plastiku, odpady z tworzyw sztucznych nie trafiają do oceanu i przetwarzane są na surowiec nadający się do ponownego wykorzystania w produktach i opakowaniach. W ten sposób Plastic Bank nie tylko zatrzymuje proces powstawania plastiku oceanicznego, ale także pomaga zmniejszać ubóstwo. Portfolio marki obejmuje 24 kosmetyki do pielęgnacji włosów i skóry głowy, 5 produktów do stylizacji włosów oraz 6 żeli pod prysznic.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.